Rome - 13. kapitola 1/2

6. března 2017 v 21:04 | Rady |  Jay Crownover - Rome


Kapitola 13
Cora
Měla jsem zpoždění. Už jsem volala klukům ve studiu, aby věděli, že budou muset otevřít beze mě. Usilovně jsem se snažila obout si pár roztomilých, třpytivých bot a zkrotit svoje vlasy, rozcuchané Romovýma rukama, a trčící do všech stran. Vstal za svítání a šli s Ayden běhat. Nevím, jak to udělal, protože po jeho překvapujícím prohlášení, fádní večeři a asi pětiminutovém koukání na televizi se rozhodl, že to stačilo a vzal mě na zbytek noci zpátky do postele. Byla jsem bolavá, naprosto vyčerpaná a pořád jsem měla strach z mého stále víc zamilovaného mozku.
Přijal Aydeninu nabídku na svezení, prý, aby mě nemusel budit. No, to je to, co řekl, ale já si byla jistá, že by raději jezdil na mule, než v Cooperu. Byla to jen jedna z věcí, kvůli níž jsem se do něj zamilovávala. Jen jsem mu to nemohla říct.
Láska mi už jednou ublížila. Měla jsem nereálná očekávání a v podstatě mě to změnilo od základů. To, co jsem cítila k Jimmymu se ani vzdáleně nepodobalo emocím a bohatství citu, které ve mě vyvolal Rome Archer. Velký, drsný voják se propracoval do míst, o nichž jsem ani nevěděla, že existují. Byla jsem toho tak plná a opravdu měla strach, že pokud bych mu o svých pocitech něco řekla, všechny ty emoce by přetekly a ani jeden z nás by nevěděl, jak uklidit nepořádek. Nechtěla jsem být bez něj, ale nebyla jsem připravená jen tak mu na zlatém podnose naservírovat své srdce.
Pokud člověk jako Rome používá slovo na L, je to opojná věc. Všechny velké věci, které definovaly, kdo byl, jeho silné stránky, jeho věrnost, jeho péče, jeho neochvějné přesvědčení, že jsem ta, se kterou chtěl své navždy ... všechno tak usnadňovalo rozhodnutí se mu zcela oddat. Ale tolik jsem se bála, co by se stalo, kdyby to nevyšlo, že jsem to nedokázala. Mohla jsem jen doufat, že ten velký chlap se mnou bude mít trpělivost, dokud si o všechno nesrovnám ve své hlavě. Hodně se toho dělo - budeme mít spolu dítě, on převzal bar, a ten totálně úžasný sex a jeho skvělé tělo. Dívka potřebovala chvilku, aby popadla dech. Jenže tu jsem neměla.
V okamžiku, kdy jsem vybíhala ven ze dveří, zazvonil mi telefon a já ho nemohla ignorovat, protože to byl můj táta. Zastavila jsem a posadila se na schody domu. Složila jsem nohy pod sebe a obrnila se před typickém výslechem, který se dal očekávat, protože jsem s ním nemluvila skoro jeden měsíc.
"Ahoj, tati."
"Držíš se dál od problémů, Sluníčko?" Můj otec byl drsný - žádné kecy neberu - člověk, ale nikdy jsem nepochybovala o jeho nehynoucí oddanosti ke mně.
Podívala jsem se na svá prsa, která byla mnohem větší, než před měsícem, a na kulatou vlnu bříška, které jsem nikdy předtím neměla.
"Ne tak docela." Nebyla jsem si úplně jistá, jak mu tu novinu sdělit. Když jsem se po Jimmym zhroutila, můj táta dělal co mohl, aby mě dal zase dohromady, ale existovaly některé holčičí věci, které táta opravit nemohl a zlomené srdce bylo jednou z nich.
Slyšela jsem, jak vzdychá. "Takže už jsi zjistila, že se svatba nekoná?"
Zapnula jsem si svoje třpytivé boty, pohladila si bříško a poslouchala ho jen na půl ucha.
"Jaká svatba, tati?"
"Coro, mohla bys mi věnovat trochu pozornosti?"
"Jo, jen jsem se prostě zamyslela. Je tady blázinec. Měl bys přijet na návštěvu." Zasmál se a znělo to jako když o sebe buší rezavé pánve.
"Nedá se tam dýchat, holčičko." Nebyl zlý. Tak jsem se usmála a uvěznila telefon mezi mou tváří a ramenem.
"Potkala jsem jednoho chlápka, tati."
"Ach, Coro."
Zasmála jsem se. "Ne, tati, budeš ho mít rád."
"Pochybuji o tom." Rozzlobil se a nafoukl, jako každý dobrý táta, který popíral, že by jeho holčička mohla mít někdy sex.
"On je něco jiného. Není jako Jimmy, vůbec. Byl v armádě."
"Ty chodíš s vojákem?" Znělo to tak nevěřícně, až jsem uvažovala, že se vážně urazím.
"Chodím s ex-vojákem, ale víc než to, chodím s opravdu dobrým člověkem. Je to zvláštní, tati."
"To je všechno, co jsem pro tebe kdy chtěl. A přestože Jimmy odvolal svatbu s tou dívkou, jsem rád, že máš někoho, takže nejsi v pokušení se vrátit k tomu kusu hovna. Nech toho psa ležet přesně tam, kde jsi ho opustila."
Málem jsem upustila telefon. Byla jsem tak zaneprázdněna Romem i dítětem a snahou přijít na to, co budu dělat dál, že jsem na Jimmyho nebo jeho svatbu ani nepomyslela, natož abych ho sledovala na Internetu.
"Cože?"
Slyšela jsem, že si můj otec povzdechl a zaklel pod vousy.
"Zdá se, že ta mrcha, co tě kvůli ní opustil se od něj něco naučila. Chytil ji, jak ho podvádí s jedním z dalších umělců ve studiu. Vystopoval tvoji tetu a tvrdil, že tě hledá. Řekl jsem jí, aby mu řekla, že je to moc dávno a proteklo příliš mnoho vody pod mostem. Příště mu dám vědět, že jsi se posunula k někomu jinému."
Posunula jsem se. Jimmy byl do značné míry součástí mé minulosti, ale to nezabránilo mému srdci, aby mi těžce a tvrdě nebušilo v hrudi a nezvonilo mi v uších. Musela jsem vyjeknout, protože můj táta chtěl vědět, jestli jsem v pořádku.
Potřebovala jsem se rychle vzpamatovat. Zavrtěla jsem hlavou, abych si dala myšlenky zase dohromady.
"Jsem v pořádku, tati. Jen jsem ten zásah z minulosti nečekala."
"Ale to nevadí, protože jsi se posunula, že jo?"
"Přesně tak." Nezněla jsem zdaleka tak přesvědčeně, jak jsem si přála. Zhluboka jsem se nadechla a pomalu vydechovala. "Tati, jsem těhotná, takže dýchat nebo nedýchat, budeš muset přijet do Denveru, až se to dítě narodí." Byl moje jediná rodina a potřebovala jsem ho u porodu.
Po mém prohlášení nastalo ticho. Věděla jsem, že si na tu dálku nemůžeme plácnout, ale absolutní ticho jsem neočekávala.
"Tatínku?"
Odkašlal si a když se rozhodl promluvit, znělo to ještě drsněji než obvykle. "Jsi kvůli tomu šťastná, Sluníčko?"
"Byla jsem překvapená a jsem vyděšená, ale jsem ráda. Jak jsem řekla, je to dobrý člověk, tati. Nezklame nás. Říká mi, že je v tom taky a já mu věřím."
"To mu hodně věříš, potom,čím vším sis prošla, Coro." Táta byl vždycky superpragmatický námořník. Kéž bych mu mohla říct, že to opravdu ještě neskončilo, protože jsem měla příliš velký strach to nechat být. Říkával mi, abych přestala být takový slaboch a prostě to vzdala.
"Já vím. Ale já mu věřím."
"No, jsem na tebe pyšný. Asi jsem ti to neříkal dost často, ale to, jak jsi úplně změnila svůj život, mě ohromilo. Vím, že jsem nikdy neuměl zvládnout všechny ty holčičí sračky v rukavičkách , ale dopřála jsi mi možnost, abych byl lepší táta, a já vím, že budeš skvělá máma."
Trochu jsem se dusila a vstala. "Nikdo není dokonalý, admirále Oslíku. Jsem v pohodě a ty jsi dělal, cos mohl. Měla jsem být chlapec."
Odfrkl na mě. "Buď ráda, že tomu tak není, protože pak bych ti musel nakopat prdel pokaždé, když mi zavoláš. Kdy se to dítě narodí? Musím si koupit letenku."
Řekla jsem mu, že asi koncem března a on přísahal, že tam bude. Položil mi milion otázek o Romovi a o tom, jak se cítím, a já si neuvědomila, že tiše pláču, dokud jsem s ním nedomluvila. Můj táta a já jsme měli komplikovaný vztah, ale já ho milovala a zapomínala, jak často tu nebyl, kdy jsem ho potřebovala. Rodina byla důležitá, to je důvod, proč jsem se chtěla ujistit, že to dítě dostane vše, co mu můžu dát. Dlaněmi jsem si promnula obličej a rozběhla se do obchodu.
***
Když jsem vrazila do dveří, kluci už měli plné ruce práce s jejich klienty, ale Nash byl první, kdo vzhlédl a zamračil se na mě.
"Ty a Rome, znova?"
Udělala jsem na něj obličej, hodila své věci na stůl a posadila se.
"Ne. Jsem těhotná a emocionální. Pláču a není to vždy Romova vina, tak vycouvej."
Zavrčel na mě, vrátil se ke svému klientovi, a já zapnula počítač. Říkala jsem si, že nebudu zvědavá, no jistě, první věc, kterou jsem udělala, bylo, že jsem se přihlásila na Facebook a otevřela Jimmyho stránku. Samozřejmě všechny obrázky jeho s tou potetovanou trampkou byly pryč a jeho status se změnil ze zasnoubený na single. Nemohla bych říct, jak se cítím. Nebyla to spokojenost, ani smutek, ani zadostiučinění ... Jen jsem se cítila divně a nelíbilo se mi to. Vrátila jsem se zpět na rozpis schůzek a ve schránce pro obchod začala třídit e-maily na pracovní a soukromé, když jeden z nich upoutal mou pozornost. Byl na moje jméno a poslán před pár dny.
Moje tělo znehybnělo, když jsem na to klikla a uviděla Jimmyho usměvavou tvář v kolonce odesílatel. Potřebovala jsem ho vymazat, potřebovala jsem se dostat pryč od počítače. Bylo to už příliš dlouho na to, aby mě to oslovilo, škoda byla způsobena, ale i přes to všechno, mě to nutilo si ho přečíst.
Coro: Já vím, že už jsou to roky a nezasloužím si odpuštění, ale chci, abys věděla, že jsem nyní pochopil, jak moc jsem ti ublížil. Je těžké to ignorovat, když se mi stalo přesně to samé. Každý v obchodě věděl, že se Ashley a Drake scházeli za mými zády, zatímco měla na prstu můj prsten a nikdo neřekl ani slovo. Jen se pokouším to dát do pořádku. Byla jsi skvělá holka a měl jsem se o tebe starat mnohem lépe. Tvoje teta říkala, že ses přestěhovala do Denveru a já pochopil, že jsi se spojila s Philem. Studio vypadá hezky. Zavolej mi, pokud bys chtěla. Opravdu bych to chtěl napravit. Chybělas mi.
Nechal tam e-mailovou adresu a telefonní číslo, zmáčkla jsem smazat a jen zírala na monitor. No, co si, kurva, myslel?
"Co se děje? Vypadáš, jako bys viděla ducha?"
Otočila jsem se na židli a setkala se Nashovým zvědavým pohledem.
"Už jsi někdy měl zlomené srdce, Nashville?"
Zavrčel na mě a jeho klient se rozesmál.
"Nikdy mi tak neříkej." Nikdy nepoužíval své celé jméno a byl nedůtklivý vždy, když to dělal někdo jiný. "A ano, moje srdce mi zlomila žena, kterou každý chlapec miluje jako první. Moje máma. Taky mi zlomila srdce, když si vzala toho kreténa."
"Co ti chtěla říct o Philovi? Souhlasila, že s ním promluví?"
"Bylo to dost divné. Řekla, že Phil je dospělý muž, a když nechce mluvit o tom, co se děje, měl bych být dostatečně zralý, abych to respektovat. Pořád na to nemůžu přestat myslet a všechno mě to začíná štvát."
Poslední dobou se Phil v obchodě moc nevyskytoval, a když jsem ho chytila na telefonu, pořád zněl hrozně. Vůbec se mi to nelíbilo, a to, že se vyhýbá i Nashovi prostě nebylo dobré znamení.
"Jen mě něco z mé minulosti kouslo do zadku, ale to je v pořádku. Nic, z čeho bych se hroutila."
"Jsi si jistá?"
To byla otázka, kterou jsem si kladla taky, ale naštěstí jsem měla objednanou jednu dívku na piercing a potřebovala se připravit, takže jsem se přestěhovala do studia, abych se nachystala a ujistila se, že všechny nástroje jsou v pořádku. Musela jsem se zaměstnat, jinak by mě minulost mohla stáhnout ke dnu, a to byla ta úplně poslední věc, kterou bych chtěla nebo potřebovala.
Rome věděl, že něco není v pořádku. Setkali jsme se v baru, protože musel zůstat déle než obvykle, kvůli kapele nebo tak něco. Nakrmil mě a snažil se vyzvídat, co se děje, čemuž jsem se já snažila vyhnout, protože jsem prostě nebyla jistá, co mu říct. Neměl se čeho bát. Nechtěla jsem s Jimmym mít nic společného. Byl historií a jeho omluva za zpackaný kus života přišla příliš pozdě, ale část mě nemohla popřít, že je zvědavá, co si myslel, že by mi po takové době mohl říci nového. Bála jsem se otevřít své srdce Romovi, protože jsem byl stále zraněná Jimmyho jednáním, a dnes, když se to ke mně všechno vrátilo, mě napadlo, jestli existují nějaká slova, která by mohla ten strach zahnat.
Večeře byla trochu nervózní, ale protože je skvělý, nechal to být, i když jsem cítila, jak mě ty jeho oči studují. Byla jsem naštvaná, že mi neřekl, co se stalo s autem a že si Asa sbalil kufry. Bála jsem se, že někdo vyhrožuje jemu nebo baru a zdálo se mi, že tu hrozbu nebere moc vážně. Říkal něco o tom, že Brite má dohodu se Sons of Sorrow, což mě příliš neuklidnilo, ale protože jsem byla nervózní a trochu mimo, tak jsem to nechala být.
Když jsem se dostala domů, byla jsem psychicky vyčerpaná. Asi minutu jsem si povídala s Ayden, sedící v obývacím pokoji s jejími úkoly rozloženými všude kolem. Řekla jsem jí, že se s Romem chystáme najít si něco vlastního a že se pravděpodobně budu koncem léta stěhovat, takže ona a Jet budou mít dům jen pro sebe. Byla za mě ráda, ale zklamaná, protože Jet byl pořád na cestách. Myslím, že jí opravdu chyběl Asa a prostě jen nevěděla, jak tu propast překlenout. To bylo něco, nač ti úžasní sourozenci prostě museli přijít na vlastní pěst, protože já teď prostě měla svoje vlastní starosti.
Dala jsem si sprchu a vlezla do postele. Bylo to divné být sama, ale Rome řekl, že se podle možností pokusí být doma co nejdříve. Spávala jsem víc na něm než na matraci, takže se stávalo, že ráno byla má ruka na některých velmi zajímavých a zlobivých místech, protože jsme většinou spali nazí. Byl tak teplý a tak pevný, že s jistotou vím, že pokud by mi chtěl někdo ublížit, přes něho by se za nic na světě nedostal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | 7. března 2017 v 19:58 | Reagovat

Ďakujem. :-P

2 maťa maťa | 15. března 2017 v 21:00 | Reagovat

ďakujem :-D

3 Yanica Yanica | 16. března 2017 v 21:31 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad... :-);-) ;-)

4 Mirka Mirka | E-mail | 17. března 2017 v 18:21 | Reagovat

Ahoj holky,moc,moc díky za další super kapitolu :-)

5 hotmail outlook hotmail outlook | E-mail | Web | 2. června 2017 v 11:27 | Reagovat

Zapnula jsem si svoje třpytivé boty, pohladila si bříško a poslouchala ho jen na půl ucha.
"Jaká svatba, tati?"
"Coro, mohla bys mi věnovat trochu pozornosti?"
"Jo, jen jsem se prostě zamyslela. Je tady blázinec. Měl bys přijet na návštěvu." Zasmál se a znělo to jako když o sebe buší rezavé pánve. :-!

6 DorothyItemy DorothyItemy | E-mail | 17. července 2017 v 22:27 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170717

7 FlossieWed FlossieWed | E-mail | 26. července 2017 v 11:38 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

8 AaauceDig AaauceDig | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:35 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

9 CarolynPadia CarolynPadia | E-mail | 5. srpna 2017 v 13:18 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

10 LeeannfluTh LeeannfluTh | E-mail | 10. srpna 2017 v 21:36 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708c

11 Sorocy Sorocy | E-mail | 22. srpna 2017 v 22:52 | Reagovat

Качественные БЕСПЛАТНЫЕ игры для Взрослых размещены для вас играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

12 Soroze Soroze | E-mail | 25. srpna 2017 v 8:49 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ СЕКС HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН https://minet-pornosex.ru/ СОСЕДКА ДЕЛАЕТ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

13 Sorojl Sorojl | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:33 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ОНЛАЙН http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

14 Soroeh Soroeh | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:53 | Reagovat

СМОТРИ КАЧЕСТВЕННОЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ HD БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

15 Sorooj Sorooj | E-mail | 25. srpna 2017 v 15:54 | Reagovat

СМОТРИ ГОРЯЧЕЕ ДОМАШНЕЕ ПОРНО http://sexvipka.com/ ПОРНО ОНЛАЙН БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ТАК ЖЕ НЕ ПРОПУСТИ МИНЕТ СЕСТРЫ https://minet-pornosex.ru/ ЛУЧШИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

16 Sorouy Sorouy | E-mail | 26. srpna 2017 v 2:58 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ СЕКС HD http://sexvipka.com/ ПОРНО ВИДЕО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ЗАЦЕНИ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 Mariaor Mariaor | E-mail | Web | 28. srpna 2017 v 23:27 | Reagovat

Мечтаете разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых распространенных способов достичь ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно сможете найти то, что придется по душе вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вагинальные шарики, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, и остальные <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> вы сможете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

18 AgustinEcona AgustinEcona | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:02 | Reagovat

cbd oil for sale in california cbd oil for anxiety in children <a href=https://notehub.org/o6gn3>how much cbd oil for dogs with cancer</a> cbd oil side effects stomach pain

cbd oil for sale online and reviews cbd oil for dogs with bone cancer <a href="https://www.instapaper.com/p/6064051">cbd oil benefits</a> cbd oil for dogs reviews

19 ConnieDob ConnieDob | E-mail | Web | 16. září 2017 v 15:20 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-study.work

20 LarryItext LarryItext | E-mail | Web | 18. září 2017 v 13:13 | Reagovat

http://neteam.ir/component/k2/itemlist/user/490  смотреть фильм бесплатно братья шоу будет   В хорошем качестве HD 720 3d полный фильм  http://test.dimoni.com.ua/component/k2/itemlist/user/217657

21 Avito321nase Avito321nase | E-mail | 28. září 2017 v 22:02 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как убрать старый аккаунт на авито
как заработать деньги через авито
как удалит аккаунт на авито
авито несколько аккаунтов
как отвязать номер от аккаунта на авито и привязать к другому

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama