Rome - 12. kapitola 2/2

1. ledna 2017 v 19:32 | Rady |  Jay Crownover - Rome


"Co děláš?"
Lehce vykřikla a otočila se čelem ke mně. Oči měla široké a položila si ruku na hruď.
"Vyděsil jsi mě. Jako co to vypadá, že dělám? Gymnastiku? Vařím večeři."
Šel jsem k ní a dal jí ruce kolem pasu. Přitiskl jsem jí dlaň jedné ruky na bříško a roztáhl doširoka prsty. Položila jednu svou mnohem menší ruku na moji a přejela palcem přes jizvu, která zdobila moje klouby.
"Nevěděl jsem, že bys mohla vařit."
Odfrkla a obrátila se mi v náručí, aby mě objala kolem krku. Líbilo se mi, že je tak malá, že si musela stoupnout na špičky, aby mě mohla obejmout. To povytáhlo její sukni výš a její křivky se ke mně přitiskly.
"Není to haute cuisine, ale pro jednou nás to nezabije. Neslyšela jsem motorku nebo náklaďák. Jak jsi se sem dostal?"
"Brite mě tu vysadil." Tlačil jsem ji dozadu, dokud se její záda nedotkla pultu. "Měl jsem trochu problémy s autem."
Sklopila bledé obočí a trochu vyjekla, když jsem ji zvedl v pase a posadil nahoru na pult. Roztáhla trochu nohy a já mezi ně okamžitě vstoupil. Její oči se na mě smály, ale opravdu rychle zvážněla, když jsem svým palcem běžel svůj palec podél křivky její jemné čelisti.
"Coro."
Stočila ruce kolem zadní části mého krku a zahákla si kotníky o sebe, takže měla nohy obtočené kolem mého pasu.
"Rome."
"Brite mi dnes prodal bar a já tě miluju." To byla moje budoucnost v kostce; na ničem jiném nezáleželo.
Oči v té její krásné tváři měla obrovské a čelist jí spadla v malém O. Její nohy se kolem mě utáhly, ale to asi bylo v souvislosti s tím, že moje ruce pod tou nadýchanou sukní pracovaly na tom, aby se jí co nejrychleji dostaly do kalhotek, než tou M-bombou, co jsem na ni hodil.
"COŽE?!"
Políbil jsem její ústa a šťouchl do ní svými boky, takže jsem měl dostatek prostoru, abych mohl zaháknout prsty za okraj krajky a stáhl jí kalhotky dolů přes boky a zdobená stehna. Byla vždycky tak měkká a hladká, což byl kontrast k její pichlavé a duchaplné osobnosti. Zastrčil jsem krajku do své zadní kapsy a políbil ji na rameno, tam, kde krk mizel v tričku. Vždycky chutnala tak sladce.
"Mám vlastní bar a chci tě navždy."
"Rome". Byla bez dechu a já jsem v jejím hlase zaslechl podtón strachu. Věděl jsem, že tak daleko ještě nebyla. Stále měla zábrany, mající co do činění s tím zklamáním v mládí, a protože jsem hloupý šílenec, nevzdával jsem se myšlenky, že až pochopí, že bych ji nikdy neublížil, jednou se tam dostane taky. Nepochyboval jsem o tom. Kromě toho, nebyla žádná jiná možnost. Byla moje.
Zavrtěl jsem na ní hlavou, převrátil okraj sukně přes zápěstí a usmál se na ni.
"Nemusíš nic říkat, Skřítku. Jen chci, abys věděla, co pro mě znamenáš, že jsem tady, nikam nejdu, nikdy. Slibuji ti to, a já to dokážu, bez ohledu na to, jak dlouho to potrvá."
Oči ji světélkovaly, když se na mě dívala. Viděl jsem jak se milion a jedna otázka vynořuje ze světla a mizí ve tmě, ale neodstrčila mě pryč, když jsem se sklonil, abych ji políbil, a dokázal, že to myslím vážně. Prsty se mi probírala vlasy na temeni hlavy a nohama si mě přitáhla blíž. Chtěl jsem se do ní ponořit a zapamatovat si ten výraz na její tváři navždy. Ať už bude moje budoucnost vypadat jakkoliv, věděl jsem, že pokud ona bude centrem toho všeho, že to zvládnu, dokonce i to neznámé.
Opravdu jsem se zabral do polibku. Měl jsem jazyk v jejich ústech, jednu ruku pod její košilí a pod její podprsenkou a druhou jsem pracoval na zapínání svého pásku, zatímco ona se vrtěla a svíjela se na pultu přede mnou, když začal časovač na troubě hlasitě zazvonil a ona se ode mě odtrhla a ústy zalapala po dechu. Oči měla omámené a vířící teplem, o němž jsem si byl jistý, že sálá i z mých očí.
"Shoří to. Musím to vytáhnout ven."
Zašilhal jsem na ni. "Mám něco žhavějšího, co je třeba vytáhnout ven."
Abych to zdůraznil, upravil jsem si bouli v přední části kalhot, což ji strašně rozesmálo. Když se sehnula, aby vytáhla jídlo z trouby, vše, co jsem chtěl udělat, bylo chytit ji a hodit na podlahu v kuchyni a podívat se na ten její malý holý zadek pod tou šarlatovou látkou. V hloubi duše jsem věděl, že mě tato dívka nikdy neomrzí.
Položila skleněnou nádobu na varnou deskou a vypnula tlačítka. Hodila rukavici stranou a otočila se proti mně. Zavrčel jsem překvapením, když se na mě vrhla. Chytil jsem ji rukou pod jejím nahým zadkem a zvedl ji tak, že jsme se dívali z očí do očí.
"Myšlenka, že mě ochutnáš v kuchyni, oblečený ve svých pracovních kalhotách a botách je žhavá, ale Ayden by mohla každou chvíli vejít do dveří. A i když jsem ji a Jeta přichytila v kompromitující pozici při více než jedné příležitosti, není to něco, co chci zažít. Vezmi mě do postele, chlape."
Odnášel jsem ji do zadní části domu směrem k jejímu pokoji. Položil jsem ji na postel a vznášel se nad ní s rukama na obou stranách její hlavy. Skoro jsme se dotýkali nosy a ona se na mě usmívala. Přímo v tu chvíli jsem věděl, že mám opravdu všechno na světě.
"Musíme si najít své vlastní místo."
"Promiň?"
Natáhl jsem se přes hlavu a jednou rukou si sundal svou košili.
"Jestliže se s tebou chci milovat v kuchyni, na pohovce, uprostřed toho zatraceného obývacího pokoje, nechci se starat o to, kdo mě vyruší. Tohle je to pro mě, Coro. Musíme mít naše vlastní místo."
Nemusela být ještě zcela připravená mi říct, že mě taky miluje, ale představa, že je v tom běhu na dlouhou trať se mnou spojená, ji asi zas tak neděsila, protože když jsem jí stahoval sukni, zvedla boky, a sama si stáhla košili přes hlavu. Políbil jsem jemnou křivku bříška a ona vpletla své prsty do mých tmavých vlasů. Cítil jsem její povzdech proti mým rtům, když jsem olizoval jemnou kůži ukrývající naše dítě.
"Dobře, Rome. Musíme najít naše vlastní místo."
Chtěl jsem oslavit své malé vítězství, ale teď byla moje pozornost zaměřena na všechnu tu hezkou růžovou kůži mezi jejíma nohama. Olízl jsem ji přes oheň vytetovaný na jejím stehně a cítil, jak se chvěje proti mým rtům. Potěšit dívku ústy nebylo něco k čemu bych se musel moc přemlouvat. Byl to žhavý způsob, jak je vzrušit, takže jsem se mohl dostat k podstatě a necítil se jako blbec, že jsem nebyl víc ohleduplný k jejich potřebám. Ale s Corou to takhle nebylo. Možná proto, že i ona o mě skvěle pečovala, možná proto, že mi na ní záleželo víc, než na komkoliv jiném, možná to byl kontrast měkkého, růžového masa a tvrdého kovu, což na mém jazyku chutnalo báječně.
Matně jsem ji slyšel lapat po dechu moje jméno a cítil jsem její netrpělivé ruce ve vlasech. Objel jsem její kroužek jazykem a podráždil její klitoris svými zuby. Klela a musel jsem ji přitisknout boky dolů, když se vzepřela proti mé tváři. Byla jako teplá kapalina a chvějící se tělo. Neklidně přesouvala nohy proti mně a já je musel odstěhovat z cesty, aby mi nepřekážely. Zasmál jsem se proti ní, vířil svým jazykem kolem, a nemilosrdně tahal za její piercing, o kterém jsem definitivně rozhodl, že bez něj nemohu žít. Trvalo jen minutu přivést ji na okraj, a když přes něj přepadla, přísahal jsem, to byla ta nejkrásnější věc, kterou jsem kdy viděl. Vypadala méně jako Skřítek a více jako důkladně ukojená žena, velmi spokojená se svým milencem.
Odstrčil jsem ji, tak abych se mohl dostat ze svých Carhartts kalhot a zbavit se bot. Měl jsem v úmyslu prostě se na ni připlazit a ponořit se do ní, ale ona mě zatlačila na záda a dostala se na mě. Vypadala tam nahoře jako doma. Položila ruku na základnu mého péra, aby se udržela tam, kde chtěla, a pak sjela celou cestu dolů. Byla tak připravená a ochotná, až se mi zadrhl dech v krku. Založil jsem si ruce za hlavou a pohodlně se natáhl, abych mohl sledovat její akci. Přejela rukou po mých svalech, až skončila rukama na obou mých kyčelních kloubech. Věnovala mi drzý úsměv a nadzvedla se, aby pak nesnesitelně pomalu sklouzla dolů.
"Víš, že se budeš muset dvakrát víc snažit, až ten kroužek zmizí."
Odpověď jsem zavrčel, protože uvnitř svého těla stiskla celou mou délku. Pokud to bylo možné, můj penis ještě víc ztvrdl a pulzoval ještě prudčeji. Vzal jsem do ruky jedno z jejích prsou a nepříliš jemně svým palcem poklepal na svraštělé bradavky. Viděl jsem, jak nasála dech a její tempo se zrychlilo, když se na mě houpala sem a tam.
"Můžeš ho tam později vrátit, ne?" zaklel jsem nahlas, protože ona posunula ruku mezi nás a lehce mi přejela nehty přes koule. Jako bych potřeboval nějakou další stimulaci. Sevřel jsem jí prsty ve vlasech a stáhl ji dolů, takže jsem mohl vsát její spodní ret do úst.
"Nebo ne, že?" Zašeptala ta slova proti mým ústům a já se na ni usmál. Každý chlap by měl mít dívku, která ho učinila šťastným nejen v posteli.
"Líbí se mi na tobě všechno."
Prohnula záda a položila ruce na moje, které hnětly kopečky jejích ňader. Zaklonila hlavu a zalapala po dechu mé jméno, což pak přešlo do sténání, když jsem jí roztáhl nohy trochu dál od sebe, a dal do svých pohybů větší tření. Někdy rozdíl v našich velikostech zcela pracoval v můj prospěch. Přitáhl jsem si ji pod sebe, vyplnil ji, dělajíc to všechno lepší pro sebe a podle očí potažených oparem touhy, bych mohl říct, že i pro ni.
Vrážel jsem a vytahoval se z její měkkosti a tvrdě při tom třel její kroužek, její květy se leskly proti mé zjizvené kůži, až už jsme nedokázali vzdorovat a oba jsme přepadli přes vrchol společně. Chtěl jsem křičet, že ji miluji, chtěl jsem ji říct, že ona je ta nejlepší věc, co se mi kdy stala, ale nechtěl jsem ji vyděsit víc, než jsem to už dneska udělal. Zhroutila se na mě a políbila mě na místě, kde mi v hrudi srdce začínalo bít v pravidelném rytmu. Hladil jsem ji rukou nahoru a dolů po zádech a cítil, jak se na mě chvěje.
"Jsi potížista." Smích v jejím hlase byl nakažlivý a já se zasmál taky, což způsobilo, že jsme oba zalapali po dechu, protože jsme byli stále intimně spojeni.
"Stojím za to."
Když se na mě podívala, oči se jí blýskaly všemi těmi barvami. Nasázela mi podél čelisti hromadu malých polibků a zahákla svůj malíček o můj.
"Je na čase si to uvědomit. A teď mi přesně řekni, jak jsi se stal majitelem baru."

Zůstali jsme nazí a propletení dohromady, když jsem se jí snažil vysvětlit Britovo šílenství a moje štěstí, že mám tolik lidí, aby mě ochránili před sebou. Když jsme se konečně dostali k večeři, bylo jídlo ledově studené, ale to bylo určitě to nejlepší, co jsem kdy jedl, protože to vařila ona i proto, že ji snad brzy budu mít úplně pro sebe v našem vlastním bytě. Štěstí nebylo něco, na co bych si v minulosti moc vzpomínal, ale ten pocit byl tak silný, že jsem pochopil, proč šli muži do války kvůli něčemu, za co byli ochotni bojovat do posledního dechu.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Evudar Evudar | 1. ledna 2017 v 19:41 | Reagovat

Děkuji moc i vám krásný nový rok :-)  :-)

2 Nemessis Nemessis | Web | 2. ledna 2017 v 0:53 | Reagovat

nádherný ;-)

3 Denisa Denisa | 2. ledna 2017 v 9:51 | Reagovat

Ďakujem. Denisa :-)

4 Radka Radka | 2. ledna 2017 v 10:19 | Reagovat

Moc děkuji za překlad.

5 Mirka Mirka | E-mail | 2. ledna 2017 v 19:21 | Reagovat

ahoj,moc,moc děkuji za další kapitolu a do Nového roku přeji vše jen to nejlepší Mirka :-)

6 zita zita | 3. ledna 2017 v 18:07 | Reagovat

Rady veľké dík za super kapitolku ;-)  ;-)

7 LENI LENI | 5. ledna 2017 v 21:31 | Reagovat

Dakujem

8 maťa maťa | 6. ledna 2017 v 21:26 | Reagovat

moc ďakujem za preklad :-D

9 Michaela Michaela | 9. ledna 2017 v 23:16 | Reagovat

Ďakujem veľmi pekne za preklad:)

10 Gabo Gabo | 12. ledna 2017 v 19:45 | Reagovat

Ďakujeeem :-)  :-)

11 Danča Danča | 29. ledna 2017 v 20:53 | Reagovat

Děkuji za překlad a moc prosím budou další kapitoly ? :-)

12 skype skype | E-mail | Web | 2. června 2017 v 11:27 | Reagovat

"Coro."
Stočila ruce kolem zadní části mého krku a zahákla si kotníky o sebe, takže měla nohy obtočené kolem mého pasu.
"Rome." :-P

13 DorothyItemy DorothyItemy | E-mail | 19. července 2017 v 2:49 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

14 FlossieWed FlossieWed | E-mail | 25. července 2017 v 20:13 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

15 FlossieWed FlossieWed | E-mail | 26. července 2017 v 1:38 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

16 EssayErudite EssayErudite | E-mail | Web | 26. července 2017 v 14:22 | Reagovat

Essay writing Service - EssayErudite.com

We value excellent academic writing and strive to provide outstanding <a href=https://essayerudite.com>essay writing services</a> each and every time you place an order. We write essays, research papers, term papers, course works, reviews, theses and more, so our primary mission is to help you succeed academically.

Don't waste your time and order our <a href="https://essayerudite.com/" />essay writing service</a> today!

17 CarolynPadia CarolynPadia | E-mail | 5. srpna 2017 v 0:20 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

18 Dannytet Dannytet | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:59 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

19 DorogiKRDrak DorogiKRDrak | E-mail | 24. srpna 2017 v 10:10 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Крымск. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Под ключ

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8(861)24-123-45
___________________________
жулебинский лес благоустройство
лисий нос благоустройство
благоустройство могилы плиткой
снип 3-10-75 благоустройство территорий
благоустройство города тюмени

20 Mariaor Mariaor | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 12:03 | Reagovat

Хотите как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых востребованных способов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек на теле. Только не используйте его в одиночку, доверьтесь своему партнеру. Это укрепит вашу связь и позволит стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди секс-игрушек распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы обязательно найдете то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

21 BethanyBuz BethanyBuz | E-mail | Web | 10. října 2017 v 3:01 | Reagovat
23 BethanyEkv BethanyEkv | 11. listopadu 2017 v 15:05 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=284512745286337&id=100011828404584>read more</a> and deal with it.

24 BethanyLhk BethanyLhk | 15. listopadu 2017 v 17:38 | Reagovat

Hi everyone! Lately I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://www.thisisyourage.com/story.php?title=pharma-centre-com>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

25 windows product key windows product key | E-mail | Web | 28. května 2018 v 9:28 | Reagovat

Really impressive post. I read it whole and going to share it with my social circules. I enjoyed your article and planning to rewrite it on my own blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama