Rome - 11. kapitola 2/2

1. prosince 2016 v 16:22 | Rady |  Jay Crownover - Rome


"Proč jedeš s námi?"
Rule a Rome seděli v přední části kabiny velkého náklaďáku, a já jsem vzadu se Shaw textovala sem a tam. Opravdu jsem si myslela, že je to skvělý nápad, ale teď jsem se bála, že to vybouchne a bude to katastrofa. Už tak to bude napjaté shledání a přidání mého malého překvapení do toho mixu, mohla dotlačit celou rodinu přes okraj. Jen jsem chtěla pomoct, ale pokud Rome neocení mé úsilí a já to ještě víc zkomplikuju a zničím, asi to nepřežiju. Měla jsem pocit, že kdyby mě opustil, doslova by mě to zabilo, na rozdíl od Jimmyho zrady, která mě jenom hluboce ranila.
"Protože Shaw mi řekla, že pokud chci mít v příštím století sex, dostanu svůj zadek do Brookside, přestože ona má migrénu a nepojede. Řekla mi, že potřebuješ, abych tam pro tebe byl."
Smála jsem se. "Zlobivá holka."
Načež se na mě oba otočili a zamračili se na mě. Zřejmě to nebyla žádná legrace vydírat chlapa odmítáním sexu.
Rulovy vlasy však už nejsou zelené, místo toho jsou vybledlé do překvapivé bílé, stejně bledé, jako měla jeho přítelkyně. Špičatý nepořádek kontrastoval s tmavým obočím a pestrobarevným tetováním vířícím kolem krku. Bylo to na něj vlastně docela klidné, ne že bych si myslela, že jeho rodiče tuto skutečnost ocení.
"Řekla mi, že kdyby se cítila lépe, že se obleče a setká se tam s námi o něco později."
Oh, ona tam v pořádku bude, ale nemyslela jsem si, že by některý z nich potřeboval být zasvěcen do těchto informací, ještě ne. Chvíli trvalo, než jsme se dostali do Brookside, protože to bylo v horách a léto v Coloradu znamenalo, že o víkendech všichni mířili do hor za zábavou na slunci a milionem outdoorových aktivit, které nabízely. Dům byl opravdu pěkný, a když jsme všichni vylezli z auta, cítila jsem, jak se mi snídaně začala převalovat v žaludku. Byla to pravděpodobně směs nervů a dítěte, ale jen jsem se přinutila k úsměvu a nechala Roma, aby mě dovedl ke dveřím s rukou na středu mých zad.
Zdálo se, že se oba chlapci bojí stejně, že stráví den uvězněni v trapné rodinné interakci, a já opravdu jen doufala, že moje překvapení nehodlalo epicky selhat. Dveře po zaklepání otevřel starší muž, který byl jako věrný obraz Roma. Měl stejné jasně modré oči, stejnou silnou postavu, ale byl o několik palců menší. Oči mu prudce poskakovaly ze syna na syna a pak je oba přitáhl do objetí, což mi vehnalo slzy do očí.
"Chlapci". Musel si odkašlat, než mohl pokračovat. "Jsem tak rád, že jste oba tady."
Rome ztuhnul, ale netlačil otce pryč. Místo toho mě táhl dopředu.
"Tati, to je Cora."
Natáhla jsem ruku, myslela jsem že mi podá ruce. Místo toho jsem byla sevřena v objetí, které bylo tak pevné, až jsem vypískla.
"Nevím, jak jsi ho sem dostala, ale děkuji za to, co jsi udělala." Řekl ta slova tak tiše, že jsem je slyšela jen já.
Zatím to byla předčasná chvála, ale ještě jsem nic neřekla.
"Pojďme dovnitř. Tvá matka umírá touhou tě vidět."
Všichni jsme šli dovnitř, zatímco chlapci se záměrně táhli vzadu, Dale šťastně povídal. Přistihla jsem se, že si prohlížím všechny ty fotky chlapců na stěnách. Rome vypadal tak odlišně, tak mladě a bezstarostně. Nebyl tu jediný obrázek Rula, na němž by nebyl také Remy, a bylo opravdu zajímavé sledovat proměnu Rula z typického dospívajícího idolu na sexy černou ovci. Nemohl jsem od nich odtrhnout oči. Cítila jsem, jako bych získala zcela nový pohled na Archerovy chlapce.
"Ach, Rome." Ženský hlas se nesl přes celou rozlohu obývacího pokoje a krásná žena s tmavými vlasy přistoupila k mému klukovi. Viděla jsem, jak ji podepřel, když ho utopila v roztřeseném objetí. "Chyběl jsi mi tak moc." Její tón byl bolestně smutný a vše, co jsem mohla udělat, bylo kopnout ho do holeně, za to, že zbytečně trápí tyto lidi, kteří ho zřejmě milovali.
"Ahoj, mami." Znělo to napjatě, ale když ho pustila a přesunula, aby objala Rula, stejně jsem viděla jak se ponuré linie kolem jeho úst trochu uvolnily.
"Rule, děkuji, že jste přišli."
Věděla jsem, že tato rodina měla v anamnéze bolesti a boje, ale když se lidé milovali navzájem a byli ochotni se o to pokusit, bylo zřejmé, že jakékoliv zranění by mohlo uzdravit. Můj kluk chtěl být součástí Archerovic stáda a tak to mělo být.
"Jasně, mami."
Margot se odtáhla a podívala se na něj. Zatajila jsem dech, myslíc si, že se chystá říct něco ošklivého o jeho vlasech, ale ona se na něj jen chabě usmála a řekla: "Shaw tě podplatila, viď?"
Jen pokrčil rameny a její pozornost se obrátila ke mně.
"Musíš být Cora. Rule a Shaw o tobě tolik mluvili. Mám pocit, že už tě znám. Děkuji, že jsi přišla."
Potřásla mi rukou a já jí to gesto se srdcem v krku vrátila. Shaw mi právě napsala, že tu bude za pouhých deset minut, pak vypukne šou.
"Děkuji za pozvání."
"Jak dlouho se vy dva vídáte?"
Otevřela jsem pusu, abych jí řekla, že jen pár měsíců, ale Rome mě přerušil ostrým "dost dlouho." Varovně jsem na něj zúžila oči, ale na mě zavrčel. Všichni upadli do trapného ticha, dokud se Rule suše nezasmál a nezlomil tak napětí.
"Tak takové to je, být na druhé straně celého toho rodinného dramatu. Vždycky jsem se divil."
Rome zaklel, Dale ostře pronesl jeho jméno, Margot jen vzdychla. Chystala jsem se něco prohodit, ale právě v tu chvíli zazvonil zvonek. Všichni se otočili a podívali se na sebe překvapeně, takže jsem se obrnila a rychle stiskla Romovi ruku.
"To je Shaw. Dej mi chvilku. "
"Cože?" Rome a Rule vyštěkli tu otázku najednou.
"Požádala jsem ji, aby něco udělala; To je důvod, proč tě poslala na s námi." Podívala jsem se na Margot a Dalea a škubla rameny. "Velmi mi záleží na obou vašich synech. Rule je jeden z mých nejlepších přátel a Rome... no, Rome změnil celý můj život. Tato rodina se miluje, myslím, že to je jasné, ale tajemství, ztráta Remyho, jsou jed, kterým jste všichni stále otráveni. Chci abyste dostali ze sebe ten jed ven, takže mějte se mnou trpělivost."
Rome na mě zavrčel: "Co jsi udělala, Coro?"
Jen jsem zavrtěla hlavou. "Vy všichni potřebujete uzavření, a to byl jediný způsob, který jsem dokázala vymyslet. Říkal jsi mi, že na to musíš přijít na vlastní pěst, a to prostě není pravda, Rome."
Stáhla jsem se od něj a šla ke dveřím, abych pustila Shaw a jejího hosta dovnitř.
Byl to oslnivě atraktivní mladý muž. Byl vysoký a elegantní, oblečený šedém obleku. Jeho střapaté kaštanové vlasy visely nepořádně kolem tváře s hnědýma očima a vypadal skoro stejně nervózní jako jsem se cítila já. Shaw se usmívala od ucha k uchu, a když mě objala, konečně jsem měla pocit, že bych se přes to mohla dostat, aniž by zvracela všude možně.
"Děkuji."
"Neříkej děkuji mě, poděkuj jemu."
Vydechla jsem a natáhla ruku. "Ahoj, já jsem Cora. Děkuji moc, že jsi přišel."
Usmál se a bylo to stejně smutné, jako když se usmáli Rule nebo Rome. "Rád tě poznávám. Jsem Orlando, ale moji přátelé mi říkají Lando. Když mě Shaw vystopovala, byl jsem překvapený, ale rád pomůžu. Remy miloval svou rodinu; nebyl by rád, že je příčinou vašeho rozdělení nebo hádek."
"Oni nevědí, že přijdeš nebo kdo jsi; může to být hrozné."
Kývl, když vešel dovnitř, viděla jsem, jak Rule a Rome visí přes zábradlí schodiště, aby sledovali naši malou párty.
"To zvládnu. Docela dobře se vyznám v tom, jak zvládnout vzteklé Archery. "
"Kdo je ten oblek?" Ruleho hlas byl ostrý a donutil nás všechny vzhlédnout. Cítila jsem, jak se Lando vedle mě napjal, jak dlouze vydechl.
"Jsou si tak podobní." Jeho hlas byl sotva náznakem zvuku a Shaw mu položila uklidňující ruku na rameno.
"Jo, ale opravdu rychle pochopíš, že se shodují pouze po vnější stránce."
"Coro?" Romův tón nepřipouštěl žádný argument, a tak jsem vyběhla po schodech na místo, kde byli všichni shromážděni. S rukama sepjatýma před sebou jsem nervózně čekala, dokud Shaw a Lando nebyli na vrcholu schodiště.
"Já vím, vy všichni máte otázky o tom, proč Remy udělal to, co udělal, proč se schoval za Shaw a neřekl, co dělá ve svém životě. Vím, že zejména Rome má otázky, které ho v noci trápí. Jediná osoba, o které jsem si myslela, že by mohla být schopná na ně odpovědět, byl ten chlap, do kterého byl zamilovaný. Orlando Frederick, Archerovi. Archerovi, poznejte Remyho přítele, Landa. Požádala jsem Shaw, aby ho pro mě vyhledala. Nejdříve to nechtěla, ale jsem přesvědčená, že to je to, co všichni potřebujeme, abychom se pohnuli kupředu. Chtěla bych se omluvit za to, že jsem překročila hranice, ale mám opravdu dojem, že se to muselo udělat."
Mohli byste slyšet spadnout špendlík. Bylo to tak napjaté, tak tiché, jsem čekala, kdy vybuchne sopka. Shaw stála vedle mě, zatímco všichni ostatní na sebe jen zírali. Lando nemohl odtrhnout oči z Rula, a bratři nemohli odtrhnout oči od atraktivního milence jejich sourozence. Myslela jsem, že budu muset něco udělat, cokoliv, aby se věci pohnuly kupředu, ale můj chlap mě překvapil tím, že si odkašlal a podal mi pomocnou ruku. Jeho hlas byl drsný, ale udělal první krok dopředu a stiskl Landovi nabízenou ruku.
"Rád tě poznávám. Děkujeme, že jsi přišel." Pokud jsem si předtím myslela, že je moje představa o tom, co je pro mě ideální byla špatná, teď jsem nepochybovala, že jsem se mýlila. Věděla jsem, že to pro Roma nemůže být snadné, ale snažil se, jak by to perfektní chlap udělal. Bylo až děsivé, jak by bylo jednoduché toho chlapa milovat. Musím zjistit, jaké riziko jsem se na sebe chystala vzít.
Rule ho následoval a Lando se viditelně vzpamatoval.
"Na ty oči je dost těžké zapomenout."
Rule se ironický zasmál a přitáhl si Shaw k hrudi. "Povídej mi tom. Já ho vidím pokaždé, když se podívám do zrcadla."
Margot a Dale reagovali o něco pomaleji, ale když to udělali, byla jsem ráda, že ho uvítali, přestože mohli mít výhrady.
"Tak pojďte dál. Shaw, proč nejdeš nachystat další místo, neočekávali jsme dalšího hosta, ať si můžeme sednout a blíže se seznámit." Margotin návrh dal každému příležitost ke zpracování šoku, a malému nadechnutí, než je dožene minulost. Upřímně řečeno, byla jsem překvapená, že se kvůli tomu chová tak klidně.
Všichni jsme seděli u stolu, když Rome pod stolem položil svou velkou ruku na horní část mého stehna a stiskl ji, podívala jsem se na něj z pod svých řas.
"Vždycky se snažíš, aby vše bylo perfektní, že, Skřítku?"
Mrkla jsem na něho a dala mu svou mnohem menší ruku na temeno.
"Ne, zjistila jsem, že mám ráda nedokonalé věci, ale když budu mít možnost něco pro tebe zlepšit, udělám vše pro to, aby se to stalo."
Brunch byl vlastně příjemný. Lando byl zajímavý, šarmantní a když přišlo na Remyho, bylo v každém slově, v každém výrazu v jeho tváři jasně vidět, jak moc a upřímně miloval Rulovo dvojče. Vidět to bylo srdcervoucí, ale krásné. Také bylo zřejmé, že Romovi rodiče velmi bolelo, že je ignoroval a trpěli kvůli jeho tvrdohlavosti. Nedívali se na něj jako na cizince, ale jako na milovaného člena rodiny, a myslím, že jak se brunch vlekl, on to také poznal. Pomáhala jsem Shaw uklidit stůl a navzájem jsme si v kuchyni záludně ťukly pěstí, když jsem slyšela, jak se Rule konečně zeptal:
"Proč nechtěl, abychom to věděli? Máma a táta na to přišli, ale nechtěli, abychom to Rome nebo já věděli. Proč?"
"Remy nechtěl, aby ho definovalo to, koho se rozhodl milovat. Rome byl hrdina, ty jsi potížista, a jeho největší strach byl, že je jednoduše ten "homosexuální bratr." Proto to držel v tajnosti."
"Musel vědět, že bychom se nikdy nesnažili ho předělávat, nebo ho něčemu nutit. Milovali jsme ho."
Lando zavrtěl hlavou. "Byl přesvědčen, že pokud by jste to zjistili, změnilo by to vaše vztahy. Byl vyděšený z toho, že byste ho nutili žít mimo domov, že se něco strašného stane a že Rome by tak o něj měl strach, zatímco se měl zaměřit na to, aby v té poušti zůstal naživu. Měl své důvody, špatné, ale měl. Věřil, že dělá správnou věc, a všechno to dělal z lásky."
"Mám pocit, jako bych svého bratra ani neznal." Romův hlas byl syrový a já ho strašně chtěla obejmout, ale rodina se přes to musela dostat sama.
"Proč? Byl pořád vtipný, laskavý, chytrý a milující, více, než kdokoli, koho jsem v mém životě kdy potkal. Nic z toho se nezmění, když víš, koho se rozhodl vzít do postele. Byl jsi jeho hrdina, Rule byl jeho druhá polovina, a Shaw byla jeho nejlepší přítel. Cítil, že není způsob, jak vám to všechno říct, mohl být neupřímný nebo gay."
Chlapci umlkli a Dale se rozhodl prohodit.
"A co ty? Je zřejmé, že vy dva jste spolu měli nějakou dobu vztah. Jak se stalo, žes nebyl součástí jeho každodenního života? Nebyl jsi ani na pohřbu."
Z Landovy pohledné tváře zmizely všechny barvy a v jeho výrazu se objevila bolest. Ten mladý muž pociťoval ztrátu Remyho Archera stejně intenzivně, jako zbytek jeho rodiny.
"Byl jsem z toho unavený. Nikdy jsem neměl žádné problémy s tím, kdo jsem a jak jsem žil svůj život. Moje rodina byla velmi podporující, a když jsem pochopil jeho důvody, proč chce udržet náš vztah v tajnosti, nelíbilo se mi to. V noci nehody jsem mu dal ultimátum. Bylo to já nebo tajemství. Vybral si tajemství. Měli jsme obrovskou hádku a zavěsil mi. Poslední věc, kterou jsem mu řekl, bylo: "Doufám, že ti tvoje tajemství bude dělat společnost po zbytek svého života." Nikdy jsem se neomluvil, nikdy jsem to nemohl napravit. Do dnešního dne toho lituji. Vím, že mě miloval, že nám bylo souzeno být spolu, a už to nikdy nemůžu vzít zpět."
Znělo to tak povědomě, že jsem si všimla, jak Rome nevědomky couvl.
"Nechtěl jsem jít na pohřeb. Seděl jsem vzadu. Chtěl jsem vidět rakev, ale bylo to příliš těžké. Odešel jsem, když Shaw dávala velebení."
Bylo to všechno tak smutné. Žal a ztráta prostupovala vzduch. Nemohla jsem odolat, přešla jsem k Romovi a zabalila mu ruce zezadu kolem krku. Políbila jsem ho za ucho, a on zvedl ruku, aby mi přejel rukou po mém předloktí.
Lando si odkašlal a odstrčil židli.
"Vy všichni potřebujete vědět, že Vás miloval. Byl hrdý na to, že je Archer, byl hrdý na to, že byl váš syn a váš bratr. Mluvil o vás všech celou dobu a upřímně si myslel, že dělá správnou věc. Každý z nás může mít výčitky, kvůli způsobu, jakým jsme s ním naposledy mluvili, a já hluboko ve své duší vím, že by litoval toho, že vás jeho tajemství rozdělilo. My všichni si musíme odpustit, zapomenout a jít vpřed. Remyho památka si to zaslouží. Teď, když mě omluvíte, musím se dostat zpátky do města. Vlastně mám plány na večeři s mou vlastní rodinou."
Shaw vstala a šla k němu ho obejmout.
"Děkuji, že jsi přišel. Jen mě nech vzít si moje klíče."
Rule vstal taky. "Můžu jet zpátky s vámi?"
Landův ohryzek pomalu poskakoval nahoru a dolů. "Myslím, že by se mi to hodně líbilo."
Dale si odkašlal a potřásl mladšímu muži rukou.
"Synu, ty jsi tu vítán kdykoli budeš chtít."
Margot pokývala hlavou, i když zůstala tiše po celou dobu rozhovoru.
Vyměnili jsme si objetí a sbohem, až jsme u stolu Romových rodičů zbyli jen já a Rome.
Jeho matka se dívala na mě a Dale se díval na Roma. Mohlo by to být trapné, ale místo toho jsem měla pocit, jakoby se zavřely obří dveře a za nimi zůstaly tuny zavazadel.
"Byl to odvážný krok, mladá dámo." Margotin tón nebyl zrovna vděčný, ale aspoň nezněla šíleně.
"Jsem odvážný typ člověka, paní Archer."
Dale bouchl pěstí do stolu a zaklonil hlavu a rozesmál se. "Už jsem si zvykl na Ruleho vyvádění při brunchi, ale ... ty ses mu určitě vyrovnala."
Rome vstal, pak mě nabral a hodil si mě přes rameno. Plácl mě dlaní ruky přes zadek a začal mě táhnout ke dveřím. Zařvala jsem na něj, aby mě dal dolů, že je to nedůstojný způsob, jak ukončit návštěvu domu jeho rodičů po našem prvním setkání, ale on se mi jen smál a přehodil si mě přes druhé rameno. "Může to být začátek něčeho víc. Cora je těhotná. Budeme mít dítě. Díky za brunch. Uvidíme se příští týden."
Slyšela jsem jeho matku křičet a otce nadávat a oba mu nařizovali, aby mě přivedl zpátky, ale Rome už mířil ven ze dveří. Postavil mě na nohy vedle náklaďáku a pak se nade mě naklonil, až jsem měla celá záda přitisknutá na teplý kov.
"Jsi potížistka."
Objala jsem ho kolem krku a stáhla ho dolů, dokud se moje rty nesešly s jeho rty. Vlasy měl delší než obvykle, takže jsem svými prsty projížděla temné prameny.
"Ale stojím za to."
Znovu mě políbil, a snažila jsem se nesténat nahlas, když jeho jazyk dráždil ten můj

"Ano, Skřítku. Ano stojíš."
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | 1. prosince 2016 v 19:16 | Reagovat

Ďakujem za preklad ďalšej kapitoly. ;-)

2 Yanica Yanica | 1. prosince 2016 v 20:05 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad... :-);-) :-P

3 verca verca | 1. prosince 2016 v 20:52 | Reagovat

Díky za další kapitolu

4 Pavlína Pavlína | 2. prosince 2016 v 6:10 | Reagovat

Děkuji :-)

5 Majka Majka | Web | 2. prosince 2016 v 15:15 | Reagovat

Moc děkuji, pecka!

6 Květa Květa | 3. prosince 2016 v 9:05 | Reagovat

Ten konec byl nejlepší. Díky moc :-)

7 maťa maťa | 3. prosince 2016 v 18:21 | Reagovat

moc ďakujem za celú 11 kapitolu :-D

8 Kája Kája | 3. prosince 2016 v 21:59 | Reagovat

Děkuji za skvělé pokračování😀.

9 Arlenehaw Arlenehaw | E-mail | 22. července 2017 v 19:01 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

10 FlossieWed FlossieWed | E-mail | 26. července 2017 v 0:45 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

11 AaauceDig AaauceDig | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:57 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

12 Josephpap Josephpap | E-mail | 1. srpna 2017 v 1:27 | Reagovat

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BrainRush</a> – натуральное средство на основе мицелл, вытяжек и концентратов лекарственных растений с добавлением глицина, биотина и комплекса витаминов В.
Улучшает передачу нервных импульсов и работу всех отделов головного мозга, помогает при нарушениях функции памяти.
BrainRush легко усваивается организмом и начинает действовать максимально быстро, дополнительно воздействует на функции эндокринной, имунной и нервной систем.
Эффективен в любом возрасте.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> – ЭТО УНИКАЛЬНОЕ СЕРТИФИЦИРОВАННОЕ СРЕДСТВО

Не содержит ГМО Не содержит вредных для здоровья красителей.
Не содержит вредных для здоровья консервантов.
Не имеет противопоказаний.
Запатентованный синергический фитокомплекс.

<a href=https://goo.gl/qfzBMQ>BRAINRUSH</a> исключительно натуральные компоненты, не наносящие вреда организму.
Активные вещества корневища солодки, шалфея и пустырника пятилопастного повышают устойчивость нервных клеток к кислородному голоданию, активизируют
умственную деятельность, способствует улучшению памяти и сна.

13 CarolynPadia CarolynPadia | E-mail | 5. srpna 2017 v 2:10 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

14 CarolynPadia CarolynPadia | E-mail | 5. srpna 2017 v 23:32 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

15 LeeannfluTh LeeannfluTh | E-mail | 10. srpna 2017 v 18:36 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708c

16 Dannytet Dannytet | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 20:52 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

17 GeorgeRok GeorgeRok | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 7:36 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>картинки доход в млм, сетевой маркетинг бад</a>

18 Avito321nase Avito321nase | E-mail | 28. září 2017 v 21:43 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как отвязать аккаунт от номера телефона на авито
как отвязать номер на авито если аккаунт удален
авито таганрог деньги
авито кошельки женские москва
пополнить кошелек avito с телефона

19 BethanyRgy BethanyRgy | E-mail | Web | 7. října 2017 v 11:58 | Reagovat
20 Avito321nase Avito321nase | E-mail | 21. října 2017 v 15:12 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито восстановить аккаунт по номеру
как можно восстановить аккаунт на авито
авито как перенести номер на другой аккаунт
авито продажа старых денег
как разблокировать аккаунт на авито видео

22 BethanyOvl BethanyOvl | 11. listopadu 2017 v 3:40 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are approaching, it will be a torture. I am already freaking out maybe I should <a href=https://sarahjeanne9.tumblr.com/post/166213558055/canadian-pharmacy24-7com>source</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

23 BethanyIfr BethanyIfr | 15. listopadu 2017 v 5:40 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.4mark.net/story/332926/where-to-buy-klonopin-online>read more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama