Rome - 10. kapitola 2/2

23. listopadu 2016 v 14:30 | Rady |  Jay Crownover - Rome


Musel jsem mrkat a namáhat se, abych z ní nespustil oči. Moje prsty se mimoděk natáhly, když jsem se snažil rozhodnout, jestli chci aby byla blíž nebo ji chci tlačit pryč.
"Vrátil jsem se do pouště a sledoval, jak umírá více dětí, zaměřil se na písek a nepřítele, a pak, když jsem posledně přijel domů, to šlo od desíti k pěti. Máma se proměnila v žalem naplněného netvora, který chtěl sežrat Ruleho za živa. Shaw do něj byla až po uši zamilovaná a on byl debil a to ji ubližovalo. A pak tu byl Remy. Byl pryč, ale pořád tam byl s námi s tím jeho zatraceným tajemstvím, a všichni vypadali, že ho znají, kromě mě a Rula. Byl jsem na něj tak naštvaný. Naštvaný na něj, že lhal, naštvaný na něj, že využil Shaw, naštvaný na něj za to, že byl pryč, ale většinou jsem byl tak rozzuřený sám na sebe, protože jsem ho naposledy nechal jít, aniž bych mu řekl něco, na čem by zýleželo. Možná, že kdybych byl jiný, jednal jsem jinak, byl by dostatečně v pohodě a řekl mi víc o svém životě. To je vše, na co mohu myslet."
Seděli jsme tam v tichosti po dlouhou dobu, jen jsme na sebe dívali. Pořád mě hladila po hlavě a bylo zajímavé sledovat, jak se její myšlenky odrážejí v různých barvách jejich očí. Výčitky na mě blýskly z jednoho, zatímco nesouhlas a ještě něco jiného se zablesklo v tom druhém. Neměla ráda, že se obviňuji za něco, co nelze vrátit zpět, ale bylo jasné, že mě za to nehodlala odsuzovat.
"Čestně, jsi upřímně přesvědčený o tom, že by některý z těch kluků někdy pochyboval, jak moc je máš rád, jak moc ses pro ně obětoval? Co?"
Pomalu jsem záporně zavrtěl hlavou. "Ne."
"Dobře. Podívej, bez ohledu na to, co jsi mu řekl, na slovech nezáleželo. On to věděl. Rule to ví. Mohl jsi Remymu říct cokoliv, a pořád by tu noc seděl v tom autě. Jeho ztráta stále ještě bolí a tvá rodina je v nepořádku. Víš, věděl, že ho miluješ. To je vše, na čem záleží, Rome. Kdyby chtěl, abyste to ty a Rule věděli, řekl by ti to. To je vše, co to je. Není to tvoje vina, není to vina tvých rodičů a ani Shaw si to peklo nezaslouží. V určitém okamžiku to budeš muset nechat být."
"Já nevím, jak to udělat." Byla to pravda.
"Je tu něco, o čem si myslíš, že by to mohlo pomoc? Aby pro tebe bylo jednodušší se přes to dostat?" Líbilo se mi, že místo toho, aby mě nechala kapitulovat a marně s tím bojovat, aktivně chtěla mi pomáhat vymyslet řešení tohoto problému.
"Opravdu ne. Odpovědi by pomohly. Mít možnost zeptat se Remyho, co si myslel, by pomohlo, ale protože nic z toho není možné, budu na to muset přijít sám."
Její oči na mě blýskly a já uviděl stín něčeho přeskočit z jednoho barevného oka do druhého. Chtěl jsem se jí na to zeptat, ale ona ze mě slezla a já potlačil nutkání, chňapnout po ní a přitáhnout jí zpět. Chtěl jsem ji zlíbat od temene hlavy ke konečkům prstů na nohou. Chtěl jsem ji zanést do postele a nikdy ji nepustit ven. Chtěl jsem se jí nadechnout a nechat všechny ty barvy a jas, který z ní proudil, aby se mi vlily do studených vyprahlých vnitřností a vsákly se uvnitř mě, ale pořád jsem hlídal své chování, a tak jsem se nemotorně postavil na nohy, připraven jít k jejímu hloupému malému autu a usadit ji do něj s počestným polibkem na rty.
Nechtěl jsem se po tomto rozhovoru s ní, nutně cítit lépe, ale také jsem se necítil hůř. Necítil jsem potřebu vychlastat láhev Belvedere a byl jsem si jistý, že bych mohl přežít zbytek noci, aniž bych musel odhánět noční můry. Skoro jsem ji srazil, když se zastavila přede mnou a otočila se. Musel jsem zabalit ruce kolem jejího malého těla, abych ji nepovalil na podlahu. Trochu se zasmála proti středu mé hrudi, uchopila látku mého tričku do dlaní a začala mě tahat zpátky do svého pokoje.
Ne, že bych momentálně nebyl úplně tvrdý, ale také jsem nechtěl udělat něco, co by mi mohla později vyčítat.
"Ehm ... Co to děláš, Skřítku?"
To blond obočí dotančilo až na její čelo, když pokračovala v chůzi pozpátku, tahajíc mě za sebou. Její oči byly živé a lesklé, malý úsměv ji hrál přes ústa, a já jsem si přál, abych měl sny o ní místo těch nočních můr, které jsem měl, a ona se na mě dívala takovým způsobem, který nejen že způsobil, že mé péro bylo úplně tvrdé, ale i v mé hrudi něco prasklo a uvolnilo se jako pružina.
"Máš špatné sny. Já nechci, abys je měl. Takže ti dám do postele něco lepšího."
Děkuji, Ježíši. Kopnutím jsem za námi zavřel dveře a nechal ji přetáhnout moje tričko přes hlavu. Byla příliš malá, aby to dokázala, takže jsem se musel sehnout, aby mi ho vytáhla nahoru a přes ramena.
"Myslel jsem, že chceš věci zpomalit?" Hloupý smysl pro etiku.
Nadzvedla na mě obočí a sklonila hlavu dolů tak, aby mohla položit své ruce na přezku mého opasku.
"Líbím se ti méně, protože jsme přestali mít sex?"
Odfrkl jsem a jen sledoval, jak jedním trhnutím vytáhla kůži skrz poutka.
"Ne. Proč?"
Zvedla rameno a nechala ho spadnout. Snažil jsem se sledovat její myšlenkové pochody, ale moje oči sklouzly jinam, protože dostala ty malé ruce pod okraj mých kalhot a otřela se o mou erekci, takže jsem měl pocit, že on sám vyskočí z mých kalhot. Něco mi tu nesedělo. Byla skoro stejně zranitelná jako já, jen jsem úplně nechápal její důvody.
"Nevím. Myslela jsem, že je to všechno chemie a sexuální přitažlivost, a jakmile si dáme pauzu, bude to mezi námi jasnější, bude to mít větší smysl."
"Nechceme smysl?"
Měla můj zip dole a posouvala mi moje džíny přes boky a zadek. Neměl jsem v úmyslu vést s ní nějaký dlouhý smysluplný rozhovor, ale opravdu jsem potřeboval pochopit, co mi neříká.
"Chceme, ale prostě se zdá, že se u nás věci pohybují rychlostí warpu."
To nebylo špatné.
"Je to špatně?"
Její dvoubarevné oči se na mě podívaly a pak si přejela jazykem přes spodní ret. Svatý peklo, chtěl jsem se udělat jen při pohledu na ni.
"Ne. To může být děsivé a ohromující, ale je mi to jedno, už proto, že tě chci. Stýskalo se mi po téhle části s tebou, a navíc jsem těhotná a nadržená a celou tu dobu na tebe potřebuju skočit. Odpírání nikdy nebylo jednou z mých silných stránek."
Nadechl jsem se, když dostala moje kalhoty dolů ke kolenům a pak si sundala vlastní.
"Proč jsi to potom neřekla něco dřív?"
"Protože se snažíme udělat něco správně, snažíme se vytvořit něco, co vydrží, a když nemáš na sobě tričko, nemohu myslet."
Chtěl jsem se smát, ale pak se vlhké teplo jejich úst uzavřelo kolem hlavičky mého penisu a už jsem nemohl dýchat. Byla tak krásná, tak exotická, se vší tou její barevnou kůží, a proboha, ona ví, jak přivést člověka na kolena pouhým stisknutím péra a nejjemnějším náznakem kousnutí. Chtěl jsem ji chytit za temeno hlavy a strčit jí péro celou cestu až do zadní části krku, ale nejenom že se to teď nehodilo, ale pochyboval jsem, že by ocenila to gesto, protože se mě snažila rozptýlit od všech těch špatných hoven, které se dějí v mé zpackané hlavě. Takže místo toho jsem ji prsty jedné ruky projížděl skrz její krátké vlasy a nechal druhou, aby rozepnula sponu na zadní straně krku.
"Coro ..." Všechno, co jsem ze sebe dokázal dostat, bylo její jméno, když mi jedna z jejích rukou vklouzla mezi nohy a druhá se omotala kolem základny mého napjatého péra. Bylo to tak dobré; zaplavila všechny mé smysly. To, jak vypadala na kolenou přede mnou, jak si broukala potěšením, když jsem se vzepřel nedobrovolně proti jejím ústům, jak horká byla její pusa, tak mokrá, protože klouzala nahoru a dolů po mojí kůži, takže jsem cítil jako bych měl vybuchnout. Bylo to příliš dlouho, ona byla příliš silná, takže to nebude trvat moc dlouho, a zejména ne v případě, že si bude pořád hrát s mými těsnými a bolavými koulemi. Věděl jsem, že si dala za cíl mě rozptýlit, zpracovat mě tak, až budu vyčerpaný a unavený a budu spát po zbytek noci, ale pokud chce otevřít tyto dveře, jsem ochoten jít dál.
Nechal jsem ji sát, nechal ji klouzat jazykem kolem mojí hlavičky jen do okamžiku, kdy jsem se chystal to všechno ztratit v jejích krásných ústech. Naštěstí jsem byl člověk, který dostal zlatou hvězdu za disciplínu: vytáhl jsem ho těsně předtím, než by mě dostala přes okraj. Vydala rozladěný zvuk v zadní části krku, až mé bolavé péro zaprotestovalo, ale její oči se leskly a smály se na mě. Rukou, která byla ještě omotaná kolem mé základny pevně stiskla a usmála se na mě.
"Ach, starý příteli, jak jsi mi chyběl."
Neúspěšně jsem se snažil dostat její šortky dolů po nohách a její pružné tričko nahoru přes hlavu, protože se nezdálo, že by spěchala pustit mou pulzující erekci.
"Mluvíš se mnou, nebo s mým pérem?"
Zachichotala se, ten zvuk byl tak bezstarostný a plný radosti, že se uvnitř mě něco uvolnilo. Cítil jsem, že se ten smotek zoufalství, který se tak pevně držel uvnitř mě povoluje. Položil jsem jí ruce na obou stranách obličeje a naklonil ho ke mně, takže jsem mohl útočit na ta její usměvavá ústa. Přemohl jsem ji natolik, že nakonec musela pustit můj penis ze svého držení a natáhnout se, aby chytila mé zápěstí, takže jsem ji nedokázal položit na záda. Chutnala tak sladce. Chutnala jako vykoupení. Chutnala jako budoucnost, ve kterou jsem už ani nedoufal.
Když začala třít její jazyk proto mému, konečky prstů mě objala kolem krku, prostě jsem spadl dozadu na postel a vzal ji sebou. To nás oba rozesmálo. Nemohl jsem si vzpomenout na jedinou věc na celém světě, kde bych našel humor, natož když jsem byl v polovině snahy zasunout. Mohla to udělat, chtěla to udělat pro mě, dala mi jasně najevo, že mě nechce nechat jít. Vůbec. Zavrtěla se na mě tak, že jsem se položil naznak pod ní a ona se mi rukama opřela o střed mého hrudníku. Stále měla příliš mnoho šatů, ale zdálo se, že ji mnohem více zajímá to, aby mě svlékla a taky na tom začala pomalu pracovat.
Vyskočila na nohy, dala pryč moje boty a stáhla mi džíny dolů, pak se postavila a dívala se na mě s ohnivým leskem ve svých různobarevných očích.
"Jsi tak hezký."
Nevěděl jsem o tom. Můj penis trčel přímo vzhůru do vzduchu, žíly na krku mi pulzovaly, a byl jsem si jistý, že vypadám docela šíleně. Byl jsem příliš dlouho bez ní, ale jestli se jí líbilo, to co viděla, tělo zpustošené jizvami a to všechno, nehodlal jsem si stěžovat.
"Myslím, že jsem to měla říct." Trochu si jemně odfrkla a stáhla si košili přes hlavu. Cítil jsem, jak se mi rozšířily oči, protože jsem s ní byl dost nahý na to, abych věděl, že ta prsa nemají svou normální velikost. Dala si záležet, aby se vykroutila ze šortek a růžových kalhotek a když skončila, byl jsem v pokušení ji popadnout, položit na zem a jít do ní. Nedostal jsem šanci, protože se vyšplhala zpátky na mě, ale tentokrát byla jen v té pěkně tetované kůži na teplém a ochotném těle. Položil jsem ji ruku kolem tetování vysoko na stehně, když se usadila na mě a vrátila dlaň k mé erekci.
Přejel jsem druhou ruku přes její žebra, zastavil, abych pohladil každý z těch malých skvostů, jako by mi měl přinést štěstí. Přitiskl jsem palec pod oblinou jednoho prsu a zvedl své obočí nahoru.
"Krása". Pokračoval jsem ve své cestě vzhůru, až jsem obkroužil ztvrdlou bradavku.
Udělala obličej a zakousla do spodního rtu. Byla nekonečně sexy. Chtěl jsem jí celou sníst. V případě, že by se brzo nepohnula, chtěl jsem to udělat.
"Jedna z výhod nechráněného pohlavního styku."
Měla suchý humor, ale přestala dělat vtipy, když jsem náhle otočil její malé tělo pod sebe. Mohl bych se dívat do těch nestejnobarevných očí až do konce věků, obzvláště když byly zamlžené touhou a víčka ztěžklá vědomím, že jsem se chystal jí to oplatit. Políbil jsem ji tvrdě, olízl si cestu přes klíční kost, a pak přes druhou, abych pak vzdal hold ňadrům, zatočil svým jazykem na šperky umístěné na jejím boku, a polaskal všechen ten barevný inkoust, který jí obkroužil horní část stehna.
Tlačil jsem jí ohnuté nohy od sebe, abych se dostal ke vzorům, které se zdobily vnitřní křivku stehna, nejblíže k cíli mé cesty. Cítil jsem, jak se chvěje očekáváním, viděl jsem její zaoblené bříško a zazubil se proti jemné pokožce, jemně ji svírajíc mezi zuby, zatímco se její prsty netrpělivě zabořily do mého skalpu.
"Rome ..." Její hlas byl tichý a nezvučný, připomínal mi, že ona musela čekat stejně dlouho jako já. Ještě více jsem ztvrdnul, pokud to bylo možné, věděl jsem, že se nikdy nestyděla říct si o to, co chtěla.
Olízl jsem jí stezku podél rýhy na noze, která vedla k její vlhké štěrbince. Malý kroužek ze stříbra byl pohřben uvnitř, celé to růžové tělo bylo tak půvabné, že jsem nebyl schopen to ignorovat. Vsál jsem celý ten kroužek do úst a citlivé tělo zareagovalo. Zvedla horní polovinu těla z postele a rukama mě ještě zoufaleji chytila za hlavu a ramena. Byla to pikantní směs kovu a roztoužené ženy, a nic v životě ještě nikdy nechutnalo sladčeji. Zatočil jsem tou malou obručí kolem dokola a pustil ji ve chvíli, kdy jsem cítil, že se dostala na hranu toho, co jsem v ní budoval. Slyšel jsem, jak mi nadává, zasmál se proti jejím záhybům, když jsem v ní pohřbil svůj jazyk, a pak mi jen střídavě nadávala a říkala, že jsem to nejlepší, co kdy měla.
Nechal jsem její mokrý, chamtivý kanálek a vrátil svou pozornost zpět k tvrdému, žebrajícímu klitorisu. Líbal jsem jí všude, sál ji, kousal dost tvrdě, aby věděla, že to myslím vážně, a v okamžiku, kdy jsem zapojil i svou ruku a použil prsty v souladu s ústy, abych ji konečně udělal, vydávala zvuky, které byly kombinací sténání z absolutního odevzdání a vzlyky úlevy. Vyvrcholila tak, jak dělala vše ostatní, v gejzíru plném barev a světla a s oslnivou upřímností mi dala najevo, že to, co jsem s ní udělal,bylo nesrovnatelné s ničím. Člověk by si mohl zvyknout, že se s ženou cítí takhle.
Trvalo několik minut, než se vzpamatovala, a tak jsem vytáhl ji na sebe a otočil nás tak, že mě přikryla jako teplá, spokojená, lidská deka. Když se konečně probrala, neztrácela čas, usadila se na mě a pohřbila mě v sobě až po jílec. Byla mokrá a kluzká a všechny ty dobré věci, které mi chyběly, protože jsem byl velký hlupák a měl strach z vlastní reality. Jen blbec by utekl od dívky, jako je tato, a i když jsem byl hodně věcí, hloupý jsem nebyl.
Oba jsme se ve stejnou dobu překvapeně nadechli. Její oči byly zavřené a moje široké. Bylo to skvělé, a když se na mě začala pohybovat, můj ubohý mozek vypnul. Přestěhovala jednu svou ruku k mé hlavě a sklonila se, aby položila svá ústa na moje. Tato pozice ji otevřela jen natolik, abych mohl dostat prsty na ten její zatracený kroužek, zatímco ona sama se pohybovala nahoru a dolů v rytmu, při kterém jsme oba sténali a pohybovali se proti sobě. Zatahal jsem za zahrocené bradavky jejích prsou, jemně sajíc jejího tělo, tisknouc své troufalé rty proti jejím v lehounkém polibku, nedlouho předtím, než jsem ji převrátil a začal do ní bušit.
Trochu při té akci vyjekla a já se snažil být ohleduplný, ale ona byla stejně divoká, stejně chamtivá jako já, a s mou potřebou stačilo jen trochu, než stáhla svaly, aby mě stáhla přes okraj. Vydechl jsem její jméno, slyšel její šepot proti mému uchu, a asi jsem na chvilku omdlel, když mnou projelo potěšení a uzavření, protože tato žena do mě narazila a otřásla mnou. Nechtěl jsem na ni zkolabovat, ale stalo se. Zabořil jsem jí obličej do krku a přitáhl blízko k mé hrudi, než jsem sebral dost energie, abych nás převrátil.
Přitulila se do mé hrudi a zasunula mi hlavu pod bradu. Hladil jsem jí rukou nahoru a dolů zádech a políbil ji na temeni hlavy. Mohl bych s ní takhle zůstat navždy.
"Sladké sny, Rome."
Když jsem zavřel oči, vše, co jsem viděl, byly její barvy a správné odstíny, které sebou přinesla do mého prázdného světa. Usnul jsem s ní omotanou všude kolem mě, její jemný dech mně lechtal na kůži, a nejlepší bylo, že ten emocionální šrapnel ve mně prasknul.
Spal jsem jako zatracené dítě.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Yanica Yanica | 24. listopadu 2016 v 9:59 | Reagovat

Srdečná vďaka za preklad... :-);-)

2 Janča Janča | Web | 24. listopadu 2016 v 13:06 | Reagovat

Parádní překlad, díky! :-)

3 Denisa Denisa | 25. listopadu 2016 v 13:13 | Reagovat

ďakujem. :-P

4 maťa maťa | 26. listopadu 2016 v 21:29 | Reagovat

vďaka za preklad ♥

5 Momo Momo | 27. listopadu 2016 v 8:55 | Reagovat

:-D

6 S S | 27. listopadu 2016 v 23:52 | Reagovat

dík za preklad ;-)

7 Květa Květa | 3. prosince 2016 v 8:53 | Reagovat

Děkuji. A teď už snad bude líp ;-)

8 DorothyItemy DorothyItemy | E-mail | 17. července 2017 v 21:46 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170717

9 Arlenehaw Arlenehaw | E-mail | 22. července 2017 v 2:02 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

10 FlossieWed FlossieWed | E-mail | 25. července 2017 v 22:29 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

11 AaauceDig AaauceDig | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:57 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

12 CarolynPadia CarolynPadia | E-mail | 4. srpna 2017 v 23:56 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708

13 CarolynPadia CarolynPadia | E-mail | 6. srpna 2017 v 2:44 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

14 Avia777el Avia777el | E-mail | 16. srpna 2017 v 11:15 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить билеты авиа дешево акция
авиабилеты недорогие дешевые
дешевые авиабилеты онлайн москва
купить авиабилеты s7 официальный сайт дешевые билеты
билеты авиа купить дешево вим авиа

15 Sorokp Sorokp | E-mail | 22. srpna 2017 v 23:40 | Reagovat

Лучшие  БЕСПЛАТНЫЕ порно флеш игры вас ждут играйте онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

16 Soroff Soroff | E-mail | 25. srpna 2017 v 10:27 | Reagovat

СМОТРИ СУМАСШЕДШЕЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ ГЛУБОКИЙ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ ВИДЕО ОНЛАЙН БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

17 LarryItext LarryItext | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 10:53 | Reagovat

http://juergen-r-winkler.de/component/k2/itemlist/user/57093  На телефон В хорошем качестве HD 720 скачать торрент бесплатно   смотреть фильм свет  http://lokakids.com.br/component/k2/itemlist/user/259162

18 Sorobw Sorobw | E-mail | 25. srpna 2017 v 13:22 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО HD http://sexvipka.com/ ПОРНО БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
СПЕЦИАЛЬНО ДЛЯ ТЕБЯ МИНЕТ ЖЕНЫ ДРУГА https://minet-pornosex.ru/ ШИКАРНЫЙ МИНЕТ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

19 Sorond Sorond | E-mail | 25. srpna 2017 v 14:12 | Reagovat

СМОТРИ В ВЫСОКОМ КАЧЕСТВЕ ПОРНО ВИДЕО БЕСПЛАТНО http://sexvipka.com/ СЕКС HD БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ И БЕЗ РЕКЛАМЫ НА САЙТЕ !!!
ОБРАТИ ВНИМАНИЯ МИНЕТ https://minet-pornosex.ru/ МИНЕТ В ПЕРВЫЙ РАЗ БЕСПЛАТНО И БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ !!!

ЛУЧШЕЕ ПОРНО ВИДЕО ОНЛАЙН НА ЛЮБОЙ ВКУС БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ НА САЙТЕ !!!

20 LarryItext LarryItext | E-mail | Web | 12. září 2017 v 17:31 | Reagovat

http://xn--80aaoucbgkp.xn--p1ai/component/k2/itemlist/user/489552  смотреть сериал 2016 сериалы   В хорошем качестве HD 720 фильмы онлайн hd полный фильм  http://sfa37.servidoraweb.net/component/k2/itemlist/user/749803

21 LarryItext LarryItext | E-mail | Web | 15. září 2017 v 21:35 | Reagovat

http://nilomaia.com.br/component/k2/itemlist/user/64854  роднике полный фильм   смотреть мультфильм бесплатно 2014 в хорошем качестве  http://illuminati.it/component/k2/itemlist/user/5244

22 LarryItext LarryItext | E-mail | Web | 18. září 2017 v 11:28 | Reagovat

http://peacespares.com/component/k2/itemlist/user/1598813  смотреть мультфильм в hd 720 качестве бесплатно   кино 1941 1945 новинки смотреть онлайн  http://www.fpisecurityschool.com/component/k2/itemlist/user/252265

23 Avito321nase Avito321nase | E-mail | 29. září 2017 v 3:27 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито номер телефона привязан к другому аккаунту
как удалить номер телефона из аккаунта авито
для чего покупать аккаунты авито
аккаунт с переадресацией авито
авито барнаул деньги

24 AlysonOoj AlysonOoj | E-mail | Web | 8. října 2017 v 17:46 | Reagovat

Hello all! Recently I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-hydrochloride-50mg>click here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

25 LarryItext LarryItext | E-mail | Web | 28. října 2017 v 21:38 | Reagovat

http://condensareimmergas.ro/component/k2/itemlist/user/1865993  смотреть кино в качестве новинки   смотреть лучшие кино 2015 в hd 720  http://betterbait.net/component/k2/itemlist/user/152499

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama