Říjen 2016


Of Poseidon

22. října 2016 v 22:12 | René |  Anna Banks - Of Poseidon

Of Poseidon

The Syrena Legacy # 1


Prekladá sa


Prekadá: René
Korekce: *

Nikdy ho nenapadlo někoho políbit - dokud nepotkal Emmu. Jediné na co může v současnosti myslet, jsou její rty přitisknuté na jeho.


V den, kdy se Emma potká na pláži s Galenem, se její život navždy změní. Galen princ Sirén, se vydal hledat dívku, o které slyšel, že umí mluvit s rybami. Když do něj Emma doslova vrazí, jejich spojení je okamžité a mocné. Mohla by to být ta dívka? Po několika setkáních je Galen přesvědčen, že Emma je ta pravá. Ale jak se může přesvědčit o jejím daru? A jak jeho city k ní zmizí? Ona je klíčem k jeho království a nemůže být klíčem k jeho srdci.

THOM - Epilog

11. října 2016 v 14:00 | Ivča (kor. Evča) |  Amanda Bennett - This Heart of Mine

Ahoj holky,

chtěla bych Vám všem moc poděkovat za hvězdičky a komentáře, které jsem si pokaždé četla, a motivovaly mě k dalšímu pokračování. A samozřejmě i za podporu.
Tato série mě ohromně bavila a musím říct, že jsem se těšila na jejich šťastný konec, který si opravdu zasloužili a vybojovali proti všem a všemu.
Věřím, že pochopíte mou žádost, abyste mi nepsaly o celý příběh, protože bych jej poté nerada nalezla na nějakém uložišti. Vím, že na to doplatíte všechny, a mrzí mě to, ale tady si to pokaždé můžete znova přečíst.
Ač je to pro mě těžké, musím Vám říct, že je toto na nějakou dobu poslední knížka, kterou posílám a sama stále nevím, jestli se do nějaké další pustím. Takže mi nezbývá nic jiného, než Vám popřát mnoho dalších příběhů tady u Barči a snad se ještě někdy u dalšího společného příběhu setkáme.
Přeji Vám krásně prožité babí léto a užijte si poslední sluníčko
Iva