LMLY - 8. kapitola

25. března 2015 v 16:21 | Iva (kor. Evča) |  Megan Smith - Let Me Love You
Kapitola 8
Dělej, co chceš


Cooper
Celé tělo mě po tréninku bolí. Byl jsem na sebe tvrdší, než normálně, protože jsem frustrovaný a nasraný kvůli včerejšku. Jaylinn už by takové věci neměla prožívat. Řekla mi, že se jí daří lépe, ale asi ne. Jsem naštvaný sám na sebe, protože se od ní držím zpátky. Nechci to. Nechci se, sakra, držet zpátky. Chci si užívat její tělo a přimět ji křičet moje jméno. Chci, aby pode mnou sténala a říkala mi, že to chce tak moc, jako já, ale nemůžu na ni tlačit. Kurva!
"Brácho," Mason mě strčí do paže, "co s tebou dneska je?"
Povzdychnu si a vím, že mu to nemůžu říct: "Nic."
"Kraviny." Mason se postaví před auto se založenýma rukama.
Opřu se o svoje a překřížím nohy v kotnících. Obleču si mikinu. "Jen mám špatnou náladu, to je vše."
Mason na mě zvedne obočí, až moc dobře mě zná.
Zavrtím hlavou. "Nic to není, vážně."
Hunter u nás zastaví v neoznačeném policejním autě. Svraštím obočí. Doufám, že je vše v pořádku. Mason jde k němu. "Co se děje?" zeptá se Mason.
"Nic moc, jen se dívám, co tady děláte." Hunter se podívá na telefon a dá ho do držáku.
S Masonem se na něj hnusně podíváme.
"Co?" zeptá se Hunter. "Hej, jste vy debilové vždycky tak zničení po tréninku?"
"Proč nám neřekneš, co tady opravdu děláš?" zeptám se rychle.
Hunter si opře hlavu o opěrku. "Byl to dlouhý den a nechcete jít chvíli odpalovat? Mám v sobě nevybitou agresivitu."
Mason vytáhne telefon z kapsy a určitě volá Hailey.
"Jo, jsem pro." Řeknu mu a hledám v tašce klíče. "Uvidíme se tam, jo? Nebo chceš jet později?"
Mason jde k autu.
"Teď, pokud je to v pohodě. CC a Chloe jsou doma s kluky, takže je dobře, že není doma sama." Zívne Hunter.
Mason se vrací a mračí se.
"Co je?" zeptá se.
Mason se na mě podívá: "Hailey to nezvedá. Ví, že to nesnáším."
"Asi spí," říká Hunter. "CC spí pořád."
Mason to chvíli zvažuje: "Jo, asi máš pravdu. Kdy tam jedete?"
Upravím si batoh na rameni a podívám se na jasnou oblohu: "Teď."
Mason z kapsy vytáhne klíče: "Dobře, tak jdu taky."
Dám do stroje žetony. Když si nasadím rukavice, pokračuju s helmou a dívám se na kluky, kteří dělají to samé. Vezmu si pálku a postavím se do klece. Míč se řítí přímo na mě a rozmáchnu se. Odpálím s obrovskou ranou, která se ozývá od zdí. Udělám to pětkrát za sebou, než minu. Ramena mě bolí. Zvednu znova pálku a ještě 4x odpálím, než se stroj zastaví. Pověsím pálku na plot, než projdu brankou. Mason a Hunter to udělají taky. Posadím se na lavičku a natáhnu se pro vodu.
"Sakra, brácho, proč tak neodpaluješ při zápasu?" vtipkuje Mason.
Hnusně se na něj dívám. "Poslouchej se. A co tvůj standard?"
Pak sklapne. Dost se minulý rok zhoršil kvůli všemu, co se dělo mezi ním a Hailey. Bylo to hnusné, ale pokud bude něco takového vytahovat, měl by to dokázat i přijmout.
Hunter si nasadí čepici kšiltem dozadu a založí si ruce na hrudníku. Vím, na co se chce ptát a nemám náladu mu odpovídat.
"Všechny kraviny stranou. Co je s tebou, Coope? Sotva tě někdy vidívám nasraného." Říká Hunter.
Zavrtím hlavou a dívám se do země. "Jen mám špatnou náladu, to je vše. Nechci o tom mluvit."
Hunter se nevzdává tak snadno. "Pohádal ses s Jaylinn?"
"Ne."
Mason pokrčí rameny a jde ke kleci.
Hunter se posadí vedle mě. "Rozešli jste se s Jaylinn?"
Zmateně se na něj podívám. "Nejsme spolu. Řekl jsem to tobě i ostatním. Nechápu, proč mi nikdo nevěří."
"Neoblafneš mě." vydechne Hunter a nežere mi mé kraviny. "Prakticky spolu žijete, všechno děláte spolu a kurva, celou dobu se líbáte. Čemu bychom měli věřit?"
"Chci, abyste mi věřili, když říkám, že nejsme pár."
Hunter kývne.
Jsem debil a nikdo si to ode mě nezaslouží, ale nemůžu s nimi mluvit o tom, co cítím. Nemůžu mluvit s nikým.
"Víš, souhlasím s tím, že jsi s Jaylinn. Vím, že je to jedno, protože říkáš, že o nic nejde, ale kdyby ano, tak s tím souhlasím."
Kývnu a on taky. "Díky, chlape." Když položím vodu zpátky na lavičku, jdu znova do klece a ulevím trochu své frustraci.
Pokaždé, když odpálím, cítím se o něco lépe.
Když zvládnu další 4 kola, cítím se o něco lépe, jsem dost vyčerpaný, abych šel domů a zdříml si. Po Jaylinnině včerejší noční můře jsem neusnul a začíná si to vybírat svou daň. Když vyjdu ven, Hunter a Mason sedí na lavičce.
Utřu si pot z čela a dívám se na ně. "Skončili jste?"
"Jo," říká Mason, když ťuká prstem na obrazovku telefonu a ani se na mě nepodívá.
"Cítíš se už líp?" ptá se Hunter a zvedne na mě obočí. "Myslím, že jsi to potřeboval víc, než já."
"Jo," zamumlám. Jo, ale když jsem venku z klece, zdá se, že se frustrace vrací.
Dopiju vodu, všichni si vezmeme věci a jdeme pryč. Cestou Hunterovi zazvoní telefon a on zasténá a vezme to.
"Haló?" Hunter se podívá na Masona. "Dobře, i tak jsme tady skončili." Hunter zavrtí hlavou. "Jo, nemáš zač, ale dlužíš mi laskavost."
Svraštím obočí, ale nepodívám se na Huntera.
"Jo, no, zapříčinilo to vypořádávání se s náladovým debilem." Zasměje se a otočí hlavu ke mně.
"Čau." Hunter zavěsí, vydechne a dá si telefon do kapsy.
S Masonem se na něj díváme a čekáme, co řekne.
"Byla to Jaylinn."
Mason odemkne auto a nastoupí.
"Hodně štěstí, až přijdeš domů. Má něco za lubem." Hunter se na mě záhadně ušklíbne.
"Kurva." Zamumlám.
Zastavím na příjezdové cestě vedle Jaylinnina auta. Ještě chvíli zůstanu sedět, relaxuju a mohl bych tady i usnout. Začíná se stmívat, když vidím jediné rozsvícené světlo v ložnici nahoře. Asi si čte, nebo usnula s rozsvíceným světlem, jako vždycky. Nejel jsem hned domů; jezdil jsem chvíli okolo, když jsem se snažil přemýšlet. Když jsem s Jay, nedokážu myslet. Teď můžu, nebo alespoň nemusím o ničem přemýšlet, kdybych nechtěl.
V žaludku mi zakručí a to mě vyruší. Nejedl jsem od rána, když jsem si vařil snídani před odchodem do posilovny. Trochu doufám, že Jaylinn uvařila, protože hladovím a nemám náladu.
Natáhnu se pro batoh na sedadle spolujezdce, hledám tam jídlo a vím, že něco najdu a půjdu brzy spát.
Jdu ztěžka, a když přijdu na verandu, je odemčeno a nasere mě to, že je sama a nezamkla dveře. Ať už je tady bezpečno, nebo ne, nelíbí se mi to a navíc se začíná stmívat. "Jaylinn?"
Žádná odpověď.
Položím tašku vedle dveří a skopnu boty. "Jay!" stáhnu si mikinu přes kapuci, hodím ji na tašku a čekám.
Pořád nic.
Jdu do kuchyně a všude je čisto. Podívám se do mikrovlnky a vidím, že mi tam nechala jídlo. Kurva. Díky. Bohu. Je tam talířek se steakem, brambory a kukuřicí a skoro zasténám. Zavřu dvířka a pustím ji.
Když cinkne, vytáhnu talíř a posadím se ke stolu. Rychle to sním, protože vím, že pokud tady budu sedět dlouho, usnu. Když dojím, dám talíř do myčky, vezmu si vodu a jdu se osprchovat.
Otevřu dveře ložnice a postel je prázdná, ale určitě tady byla, protože prostěradla jsou zmuchlaná, jako by na nich ležela.
Z koupelny hraje hudba. Musí se koupat a neslyšela mě přijít. Dám telefon do nabíječky, která je vedle postele. Najednou na posteli něco spatřím. Musím se znova podívat.
Na mé posteli je zatracený robertek. Zatracený robertek!
Nakloním se k posteli a ujistím se, že je to opravdu ono. Určitě je to ono. Skleněný robertek. Zhluboka se nadechnu a zoufale se snažím nemyslet na určitou věc. Co se, sakra, stalo poté, co jsem odešel?
Okamžitě si řeknu, že ho používala a líbí se mi to, ale pak se mi to nelíbí. Jdu k Jaylinnině straně postele a skoro zakopnu o podpatky.
Co to, kurva? Podívám se na punčochy, tanga a černé šaty ležící na podlaze. To je nějaký vtip?
Jdu ke koupelně a jednou zaklepu. Radši by tam měla být sama. Čekám na odpověď, ale nic se nestane. Z telefonu jí hraje "Hříšné hry" od Weekend a opřu čelo o dveře. Okamžitě se mi postaví a jsem překvapený, že se to nestalo, když jsem spatřil robertka, ale až teď si začínám představovat, co tam dělá. Pevně zavřu oči a snažím se nevtrhnout do koupelny a vědět, o co, sakra, jde.
Než si uvědomím, co dělám, otevřu dveře a stojím v nich; ještě neví, že jsem tady, dívám se na ni a snažím se nepřiblížit. Zasténá, kousnu se do spodního rtu a pevně se chytnu dveří.
Sprcha je z mléčného skla, takže nevidím dovnitř, ale vidím její tělo a to stačí. Věřte mi, že to stačí. Opírá se nohou o vanu a rukou se drží dveře, když má hlavu skloněnou dopředu. Udělám další krok a slyším ji zalapat po dechu.
Kurva.
Zakloní hlavu a zasténá moje jméno. Pevně zavřu oči, strčím si pěst do pusy a opřu se o dveře, protože kdyby ne, spadl bych na kolena. Nechci, aby věděla, že jsem tady. Zrychleně dýchá a vím, že se brzy udělá. Sakra, chci být její rukou; tak moc to chci. Udělám dalších pár kroků a položím ruku na sklo tam, kde je z druhé strany její. Teď slyším zvuk vibrátoru, nemůžu si pomoct a hluboce zasténám. Je to dost nahlas, aby si toho všimla.
Vzhlédne a dívá se na mě. "Coopere?"
Neodpovím, protože nemůžu. Ptáka mám bolestivě tvrdého a nevím, jestli to chci udělat, nebo ne. Když nakonec odpovím, když nakonec promluvím, vím, kam to zajde; vidím, jak se mi to přehrává před očima.
Spustí nohu a pomalu otevře dveře. Když má odhalenou polovinu těla, otočím hlavu. Nemůžu se na ni podívat. Tělo mi hučí chtíčem, a kdybych se podíval, udělal bych se.
Jaylinn mě vezme za bradu a otočí hlavu k sobě. Voda jí kape z lokte na podlahu. "Zlato," říká Jaylinn sexy hlasem.
Koušu se do rtu; chvěju se a bojuju s chtíčem. Prohlížím si ji od rudých nehtů na nohách, přes opálené nohy. Nemá kalhotky. Kurva. Břicho se jí napne, když pokračuju vzhůru. Bradavky má tvrdé a prosí mě, abych se jich dotkl. Zhluboka se nadechnu a podívám se na plné růžové rty. Olízne si je a okamžitě se jí podívám do očí.
Jaylinn mi začne svlékat tričko, ale zastavím ji. Nemůžu. Sakra, nemůžu to udělat, ne po včerejší noci.
"Přestaň se mnou bojovat." Zašeptá Jaylinn.
Spustím ruku k boku. Začnu dýchat rychleji. Když mi vyhrnuje tričko, zvedám ruce a dovolím jí, aby mě svlékla. Jsem ztuhlý, když mi vklouzne prsty do tepláků. Pomalu mi je začne sundávat. Když pokračuje níž, najednou je na kolenou. Pták mi cukne, když si mě prohlíží.
Jaylinn si mě přitáhne blíž. Políbí mě na břicho nad pupík a pokračuje na chloupcích až k ptákovi. Vezme mě do malé ruky a začne jí pomalu pohybovat. Když se znova dotkne špičky, couvnu dozadu z jejího dosahu.
To je, kurva, špatný nápad, ale nedokážu teď myslet jasně. Jaylinn mi musí číst myšlenky, když udělá pár kroků dozadu a houpe boky. Škádlí mě. Sakra, škádlí mě.
Vejdu do sprchy, vtáhnu k sobě Jaylinn a přitisknu zády ke svému hrudníku. Tlačím se jí na zadek a musím odolat nutkání pohnout boky. "Co jsi tady dělala, Jay?" zašeptám jí do ucha.
Vklouznu jí pravou rukou mezi nohy a opře mi hlavu o rameno. "Hrála jsem si se sebou."
"A proč jsi to dělala?" hladím ji na klitorisu a začnou se jí třást nohy. Musím se kontrolovat a ona to ví.
"Protože jsem chtěla," zalapá po dechu.
Ztiším hlas. "Myslela jsi na mě, když ses sebe dotýkala?"
Obkroužím ji prstem, než mi odpoví.
"A…ano." Zasténá Jaylinn.
Vklouznu do ní prstem a byla to debilní chyba, protože v ní chci svého ptáka. Taky to ví. Snaží se mi v náručí otočit, ale pevně ji držím u chladné zdi. Vrazím do ní boky a vklouznu jí mezi půlky, je to tak úžasný pocit. "Už nikdy," vrazím do ní o něco víc: "to nedělej."
Rychle ustoupím dozadu a vidím, jak jí planou oči, když se ke mně otočí. "Naser si, Coopere. Nějak se musím uvolnit, a jak se zdá, ty toho nechceš být součástí."
To mě nasere. Hnusně se na ni dívám, když se na mě ušklíbne.
"Je to tak?"
Jdu k ní a přišpendlím jí ruce nad hlavou. "Jo, je to tak." Zasténá.
Hledám okolo vibrátor a uvidím ho na podlaze u odtoku. Držím jí jednou rukou ruce nad hlavou, když se pro něj skláním dolů. Zapnu ho a dám jí ho mezi nohy. Přiložím jí ho na klitoris, až zavře oči. Několik minut ji dráždím, až se kroutí, než ho odložím a vklouznu do ní dvěma prsty. Hlava jí spadne dopředu a kousne mě do ramene.
"Kurva," zasténám.
Pohybuju prsty o něco rychleji a zahnu je, abych dosáhl na to správné místo, a během sekundy křičí moje jméno, když mi pevně stahuje prsty. Když vím, že se vrací z výšek, držím ji u sebe, protože vím, že se neudrží na nohách.
"Sakra, Coopere." Říká Jaylinn zadýchaně, když se v tom zvuku ztratím.
Políbím ji tvrdě na rty a vklouznu jazykem do pusy.
"Pořád máš pocit, jako bych dával ruce pryč?" zeptám se jí, když jí odhrnu vlasy z tváře.
"To se nemělo stát." ušklíbne se na mě. "Už jsem na tom pracovala předtím, než jsi přišel."
Zasměju se. "Jo?"
"Jo."
Podívá se dolů mezi naše těla a všimne si, že jsem pořád tvrdý. Začne klouzat rukama níž, ale zastavím ji.
"Dovol mi to." prosí.
"Dnes ne." Říkám jí, než ji políbím na opuchlé rty.
"Coopere," prosí mě.
Ignoruju ji a pustím studenou vodu. Jsem překvapený, že nějaká teplá voda zůstala. Jaylinn zaječí a uhne na stranu.
"To není správné, Coopere!" otevře sprchu, vyskočí ven a pořád je mokrá.
Nechám studenou vodu proudit na své tělo, ale vím, že mi teď nic nepomůže a bude to pro mě jen trochu úleva. Vím, že když vypnu vodu, bude to stejné.
Kurva. Hlava mi spadne dozadu o něco víc, než je nutné, ale doufám, že mě to probere.

 

23 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 25. března 2015 v 22:48 | Reagovat

Děkuji moc za skvělý překlad!!! :-) :-)

2 Lenka Lenka | 31. března 2015 v 0:12 | Reagovat

díky za překlad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama