HTLY - 7. kapitola

19. září 2014 v 15:33 | Iva (kor. Evča) |  Megan Smith - Hard To Love You
Kapitola 7
Věčnost
Mason


Pořád na sobě cítím Haileyiny rty, i když mě jen letmo políbila, pořád mě pálí. Znáte to, když se napijete prvního doušku kávy, víte, že to bude pálit, ale i tak to uděláte a pocítíte mravenčení a pálení na jazyku? Jo, tak to jsem cítil. Díky tomu polibku jsem si byl jistý jednou věcí. Hailey Taylorová se přese mě nedostala. Ne na dlouho.
Nakonec se dostanu z tréninku domů a snažím se relaxovat. Přeju si, aby tady byla Hailey a masírovala mi ramena. Není, ale v mých vzpomínkách tady pořád je.
Dostal jsem se domů z tréninku a ramena mě šíleně bolí z nadhazování. Leduju je a chladím, jako mi to vždycky říkával táta. Hunter si leduje opuchlé, černomodré stehno; skočil do špíny po balonu. Cooper sedí na polohovacím křeslu a chechtá se nám. Protože je na vnějším poli, obvykle se nezraní. Byl to jeden den tréninku a mám pocit, jako by to byl konec bolestivé sezóny.
MacKenzie a Hailey, přinesly, do kuchyně bůh, ví co. Dělaly to kdykoli, když jsme byli poblíž a sralo mě to. Věděl jsem, že je MacKenzie do Huntera zabouchnutá, ale nebyl jsem si jistý, jestli on cítí to samé k mé sestře a doufal jsem, že ne. Nikdo nebude nikdy dost dobrý pro mou sestru.
O chvíli později přijdou holky s brownies a sodovkami. Po zbytek odpoledne tady sedíme a díváme se na filmy, než je připravená večeře. Poté, co se všichni najíme, se vrátíme do obývacího pokoje a začneme si dělat úkoly. Hunter a MacKenzie jsou na křesle. Hailey, Cooper a já jsme na pohovce. Hailey se ke mně naklání a nakukuje na mě. Narazila mi do ramene, které mě už tak bolelo, zaklel jsem a hlasitě na ni zařval. Každý se zastavil v tom, co dělal a sledoval nás. Držel jsem si rameno, pevně zavíral oči, houpal se dopředu a dozadu a čekal, až bolest povolí. Když se to stalo, byli jsme v pokoji jen já a Hailey. Podíval jsem se a zahlédl jsem na její tváři několik slz. Cítil jsem se strašně, protože jsem jí ublížil.
"Přestaň brečet, Hailey, jsem v pořádku." Řekl jsem jí.
Natáhla se, vzala mi knížky z klína a položila je na stůl. Vzala chladicí krém, který tady ještě ležel, a podívala se na mě se zvednutým obočím. Kývl jsem a doufal, že to alespoň trochu pomůže.
Snažil jsem se sundat si tričko bez toho, abych zatraceně zvedal ruce, ale bylo to nemožné. Hailey, viděla, jak mi to pořád dlouho trvá; vzala mi lem trička a pomalu mi ho začala přetahovat přes hlavu. Když jsem mohl vykroutit jednu ruku, přetáhla mi ho přes hlavu. Zbytek bych zvládl, ale líbilo se mi, že mi pomáhá. Bylo mi 15 a byl jsem vzrušený, protože se mě taková kráska, jako je Hailey, dotýkala.
Poté, co mi odhodila tričko stranou, Hailey odšroubovala víčko, vytlačila trochu chladivého krému a zahřála ho mezi dlaněmi, než mi začala masírovat ramena. Šíleně to bolelo, ale nechtěl jsem to přiznat a myslel jsem na to, co bych cítil, kdybych ji měl v náručí. Když vstala, rychle jsem se podíval pryč. Viděl jsem koutkem oka, že jde ke mně. Rychle jsem si vzal polštář a položil si ho do klína. Natáhl jsem se pro tričko, které měla v ruce a vytáhla mi ho z ruky. Vstal jsem a pokusil se o to znova. Ustoupila znova dozadu.
Tentokrát jsem ji chytil za bok, držel ji a ona mi vytrhla zase tričko z ruky. Podíval jsem se, na Hailey, která se na mě dívala s trochu rozevřenými rty. Znova se mi pohnuly kalhoty; trochu jsem ji zatlačil dozadu, aby mi neutekla. Trochu zakopla, když jsem ji držel. Spadla mi do náručí a obě ruce jí zůstaly na mých bicepsech a tiskli jsme se na sebe hrudníky a nohami. Podívala se na mě svýma krásnýma modrýma očima a nemohl jsem se dívat jinam. Vše okolo utichlo; slyšel jsem, jak mi krev buší v uších, což jsem si nemyslel, že je možné, když mi stojí v kalhotách. Velmi pomalu jsem začal sklánět hlavu a pořád jsem se jí díval do očí. Když si uvědomila, že ji chci políbit, vytřeštila oči. Začal jsem couvat, protože jsem si myslel, že mě nechce políbit, ale zvedla se na špičky a políbila mě. Nebyla to moje první pusa, ale věděl jsem, že její ano. Bál jsem se tlačit na své štěstí, tak jsem neprohluboval polibek; nechal jsem to na ní. Bylo jí jen 12 a nechtěl jsem ji vystrašit. Několikrát mě lehce políbila na rty a pak ustoupila. Chtěl jsem ji líbat znova, ale nechtěl jsem, aby byla nesvá.
Podíval jsem se na ni. "Měla bys jít hledat Kenz."
Kývla a vyběhla z obývacího pokoje. To byl jeden z nejlepších polibků, který jsem měl.
Slyšel jsem Coopera na schodech a to mě vytrhlo z přemýšlení nad Hailey. Posadil jsem se, opřel se lokty o kolena a stiskl si kořen nosu. Měl jsem už před roky vědět, že je pro mě Hailey ta pravá.
Večer máme zkoušku večeře v hotelu Ocean Club, kde bude zítra svatba. Cooper a já musíme zůstat s Jacksonem a Hunterem v našem domě na pláži, což je 20 minut od hotelu. Holky nedovolily Hunterovi a MacKenzie, aby strávili společnou noc; nechtěly tam žádné muže. To znamená, že s námi zůstanou na chvíli Ryder a Alex. Pokud bychom chtěli jít dnes večer slavit, nabízím zůstat doma. Nemám na to náladu. Věděl jsem, že to bude na hovno, ale nestarám se.
Zaparkoval jsem u hotelu, s Cooperem jsme vešli k recepci a měl jsem pocit, jako by mi někdo vyrazil vzduch z plic. Hailey, stála u baru v krátkých růžových šatech s natočenými vlasy, které se jí rozprostíraly po ramenou. Měla bílé boty s podpatky, díky kterým měla její pokožka zlatavý nádech. Barman před ni postavil dva panáky a začal je něčím plnit, jsem si jistý, že je to vodka. Hailey se podívá přes rameno, uvidí mě a dívá se na mě o něco déle, než bych si myslel, pak se otočí a říká něco barmanovi. Barman položí na bar další dva panáky a naplní je.
Cooper mě šťouchne loktem: "Měl bys jí pomoct." Zasměje se a odejde hledat Huntera.
"Debile." Zamumlám si spíš pro sebe, když už odešel.
Nevím, jestli bych měl jít za ní, nebo ne. Řekl jsem jí, že ji nechám jít. Po několika minutách, kdy se dohaduju sám se sebou, jdu k ní. Musíme to vyřešit, protože to zítra na svatbě nemůže být divné; MacKenzie by nám to nikdy neodpustila.
Opřu se o bar a podívám se na ni. Vidím, že ztuhla, ale nepohnula se.
"Myslíš si, že je to dobrý nápad?" zeptám se jí. Nevím, co jiného říct. Mohl bych toho říct hodně, ale ne tady a teď.
Hailey se ke mně otočí a posune panáka ke mně. "Na zdraví." Říká a usmívá se.
Zamračím se, když barman pokrčí rameny. "Kolik jich už měla?"
On jen zavrtí hlavou.
"Debile, jsem tady." Říká Hailey a převrátí na mě oči.
Opilá Hailey, je mimo hru, tak to bude zábavná noc.
Vezmu si panáka, položím sklenici na bar a nabídnu, Hailey rámě. Asi by už párty měla začít. Hailey se dívá na můj loket, než si konečně vezme kabelku a pak mě vezme za ruku.
"Nevěřím, že mě dostanou nohy tam, kam potřebuju. Nic nevymýšlej." Mumlá Hailey.
Snažím se nesmát, ale někdy si nemůžu pomoci. Pokaždé, když se opije, je její zvládání stejné, jako moje.
Když vyjdeme na verandu, která je otočená k pláži, každý se na nás otočí. MacKenzie a Hunter dělají to samé, ale zvednou obočí. Zavrtím hlavou.
Hailey se začne smát a tiše říká: "Opravdu si myslí, že jsme se k sobě vrátili?"
Máma, která k nám stojí nejblíž, se na Hailey nesouhlasně podívá. To zamračení mělo být na mě, protože jsem to všechno posral, ale máma neví, co se stalo.
Hailey si pro sebe zakleje, když si uvědomí, že to řekla trochu víc nahlas, protože to měla zašeptat. Vedu ji k MacKenzie a Hailey mě pustí. Sestra mě obejme a zašeptá: "Miluju tě, Mase."
"Taky tě miluju, ségro." Řeknu jí a přeju si, aby to byla Hailey, které to říkám.
Posadím se vedle Huntera, který mi potřese rukou. Cooper mě poplácá po zádech i s Jacksonem. Svatební koordinátor začne vysvětlovat, co vše je třeba, probíráme to a pak končíme. Poté na nás čeká večeře v hotelové restauraci, nabídnu, Hailey rámě, ale tentokrát mě odmítne; asi začalo alkoholové opojení opadat. Pokrčím rameny a jdu pryč. Jo, bolí to, ale nejsem šokovaný.
Naštěstí probíhá večeře v poklidu. Když Hunter řídil, aby zavezl holky, já jsem se vracel do domu na pobřeží.
"Jen si musím vzít z auta věci." Říká mi.
Auto mi zaparkoval hotelový zřízenec, jdeme s ním a holkami, abychom vzali věci. Hunter vše vytáhl ven, když přišel pro poslední dvě tašky.
"Zatraceně, Hailey, co tam, sakra máš?" zeptá se jí Hunter.
Začne se smát. "To bys rád věděl. Někdo musí bavit holky po celou noc."
Hunter se podívá na MacKenzie, která se začne smát a pevně ho obejme. "Miluju tě. Uvidíme se zítra."
Hunter ji několikrát políbí. "Uvidíme se zítra, moje budoucí manželko."
Cooper začne kašlat, když já napodobuji dávení. Jaylinn, Chloe a Hailey se na ně zasněně dívají.
"Dobře, skončeme to dřív, než se pozvracím," zabručím.
Jdu se setkat s Jacksonem, který má Rydera a Alexe v hale. Než se vrátím do hotelu, podívám se, na Hailey, která si utírá oči.
Nejsem si jistý, proč brečí. Je to kvůli mně? Kvůli Hunterovi, jak se chová k mé sestře, jako kdyby neexistovala žádná jiná? Tolik toho cítím, ale nevím, co s tím mám dělat, tak jen vypnu. Obrním si srdce, abych zvládl zbytek noci.

Nastane chvíle, kdy si promluvíme. Každý něco ztratil; a zvládl to uzavřít. S Hailey, to potřebujeme. Potřebujeme uzavření po dalším hrbolu na cestě. Po svatbě za ní půjdu a přiměju ji, aby mě poslouchala. Potřebuju jí slíbit, že nám to přestanu dělat.
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 19. září 2014 v 17:08 | Reagovat

Děkuji moc za překlad!!!:-):-)

2 zia zia | 19. září 2014 v 20:47 | Reagovat

Dakujem za preklad a korekturu:-) uz mi chybali :-)

3 kaci kaci | 19. září 2014 v 20:47 | Reagovat

Díky za další kapitolu:-)

4 Lenka Lenka | 19. září 2014 v 23:02 | Reagovat

díky za překlad :-)

5 Efka Efka | 20. září 2014 v 2:27 | Reagovat

Děkuji moc za tuhle boží kapitolu :-)  Těším se na další :-) ach Mason :-D

6 Inna Inna | 20. září 2014 v 15:18 | Reagovat

Díky Díky moc za další překlad :-)  :-D

7 terysek terysek | 20. září 2014 v 15:41 | Reagovat

děkuju moc za překlad! :-)

8 Zdena Zdena | 20. září 2014 v 18:45 | Reagovat

íky za překlad. :-)

9 Mací Mací | 20. září 2014 v 22:58 | Reagovat

Děkuji moc za překlad a korekci :-)  :-D

10 Danča Danča | 21. září 2014 v 22:20 | Reagovat

Děkuji za překlad :-)  Na tuhle knihu jsem četla super recenze :-)  Kolik má tahle kniha kapitol? Díky ;-)  :-D

11 I I | 22. září 2014 v 0:24 | Reagovat

[10]: Knížka má celkem 31 kapitol + epilog :-)

12 Renca Renca | 22. září 2014 v 9:24 | Reagovat

Děkuji za překlad další kapitoly.

13 Moni Moni | 22. září 2014 v 10:22 | Reagovat

Dakujem za preklad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama