TLOM - 16. kapitola

13. července 2014 v 18:14 | Sabi |  Amandy Bennett - This love of mine
16.Kapitola
Madison


Slovy se nedalo vyjádřit jak byla krásná, když jsem ji viděl stát na konci její příjezdové cesty. Chtěl jsem ji vzít a odnést daleko od všeho, a byli bychom to jenom já a ona. Věděl jsem, že vypadám jako úplný idiot, když tam stojím a čekám až něco řekne. Cítil jsem se jako zbabělec, když udělala první krok, ale potřeboval jsem ji. Sledoval jsem, jak nadskočila, a nehodlal jsem ji tlačit do něčeho, co by nechtěla.
Ulevilo se mi, když jsem ji objal. Moje tělo okamžitě reagovalo, zradilo mě na každém kroku. Nebyl tam žádný způsob, jak bych to mohl skrýt, co mi její blízkost dělá. Neřekla nic, jakmile jsme zamířili do města. Ne že bych očekával plnohodnotný, srdceryvný rozhovor, ale aspoň něco by bylo lepší, než ticho, které škrtilo vzduch v autě.
Pořád jsem sledoval každý její pohyb z mého periferního vidění, takže když položila ruku na sedadlo mezi námi, věděl jsem přesně, co dělá. Neváhal jsem položit ruku na její, když to bylo vše, na co jsem myslel celou jízdu. Myslel jsem, že jsme konečně na stejné straně, a já bych si to myslel pořád, takže ona snad nebude mít žádný zasraný postoj, jakmile se dostaneme do baru. Nebyl jsem si úplně jistý, co se stalo v době, kdy jsme nastoupili, ale něco bylo vážně pryč.
Věděl jsem, že ji tam budu muset propašovat, tak jsem se obrátil na vážnou tvář a skočil jsem dolů, abych dal moji dívku na zem. Teprve když jsem se natáhl vedle auta, ona znovu vše vypnula. Svatý peklo, nemohl jsem vyhrát s touto zasranou holkou. Když mi řekla kovboji, můj penis sebou škubl a jeho přítomnost byla známá. To, co ta holka mi dělá jen jediným slovem, bylo neobvyklé. Zachytil jsem koutkem oka Glenna a kývl jeho směrem. Když jsem upozornil na KJ, otočila se zády na druhou stranu a on po mě hodil širokým úsměvem a ukázal palec nahoru.
Blbec.
Rozběhl se k nám o vteřinu později, poté, co pomohl Brandonovi a Bryceovi s naším vybavením. Všichni se známe už od malička, a tak se stalo, že v průběhu let, jsme se všichni zamilovali do stejného druhu hudby. Brandon a Bryce jsou bratři, a přísahám, že pokud byste je znali mysleli byste si, že jsou to dvojčata.
Oba mají krátké blonďaté vlasy a hnědé oči. Byli stejně vysocí a jen rok od sebe. Brandon byl rozhodně z těch dvou hezčí, ale jakmile začnou mluvit vůbec to nevadí. Dívky berou na jejich texaský přízvuk, takže to obvykle bojovalo za oba.
Glenn k nám přiběhl a rychle se představil KJ. "Ahoj, já jsem Glenn. Ty musíš být Kayla." Za jeho chci tě sníst úsměv, jsem ho chtěl zmlátit tam kde jsme stáli, ale věděl jsem, že byl jen zdvořilý k dívce, tak jsem držel hubu.
"Ahoj Glenne. Ano, ale říkej mi KJ." Všiml jsem si jejího mrknutí a koketního úsměvu, která poslala jeho směrem.
"Dobře, tak teď když to máme, můžeme jít. Můžeme ji prosím dostat dovnitř, takže se můžeme nachystat?" byl jsem trochu podrážděný, ale musel jsem se chovat jako péro, protože když jsem sáhl po její ruce, ona ji rychle stáhla zpátky. Sakra, proč mi prostě nedovolí, abych se jí dotkl, jen tak?
"Jo, brácho může jít. Ryan je kolem, a čeká na nás."
Glenn nás vedl přes vedlejší vchod, o kterém jsem ani nevěděl, že existuje až do teď a opravdu tam stál obrovský vyhazovač. Nikdy předtím jsem se s Ryanem nesetkal, ale Glenn řekl že je to dobrý přítel jeho bratra, a tak jsem ho nechal, aby se představil.
Lidi, cítil jsem se zakrsle ve srovnání s Ryanem. Musel mít nejméně šest stop, pravděpodobně kolem 250 liber, a kurevsky pevné svaly. Sakra, byl obrovský. Měl na sobě černé tričko s krátkými rukávy, a byl pokryt tetováními, stejně jako já, ale jeho cestovaly celou cestu nahoru, kolem krku a hrdla.
Do prdele!
"Ryane tohle je můj nejlepší kámoš Madison a jeho holka KJ. Lidi, tohle je Ryan."
Natáhl jsem se, abych si potřásl rukou s Ryanem všiml jsem si, kolik přesně měl tetování. On měl zakrytou celou ruku, zezhora i zezdola. Působivé. Měl stoický výraz v jeho tváři, když mi potřásl rukou na oplátku, ale pak tam byl jednoduchý úsměv na jeho hrubé tváři, když se podíval na Kaylu. Okamžitě jsem byl žárlivý, a chtěl jsem ji odtáhnout do svého auta a jet rovnou domů, ale ignoroval jsem malý záblesk žárlivosti a pozorně jsem se na ni díval, když natáhla ruku, aby si s ním potřásla. Co se stalo potom, nebylo nic co bych očekával.
Tento tvrdý jak hovno chlap, se sehnul a dal jí to největší objetí, jaké jsem kdy viděl, když chlap objímá holku. Nebyl jsem si jistý jestli se znají déle, ale dostal jsem svou odpověď, když řekla: "Ráda tě poznávám."
Glenn si mě několikrát prohlížel, měřící mou reakci na scénu odehrávající se přede mnou. Když se mé ruce sevřely v pěst, agresivně mě poplácal po rameni.
"Dobře, pojďme ji dostat dovnitř, ať můžeme dokončit nakládání zařízení na jeviště, jo?" zašeptal.
"Jo." Bylo vše, co jsem dokázal vypustit z mého suchého krku.
"Nebojte se chlapi, budu se dobře starat o vaši holku." Natáhl ruku ke Kayle, aby mu dala ruku, a když to udělala, Glenn mě musel držet na místě, když ji doprovázel dovnitř.
Rychle jsem se otočil a pohlédl na Glenna. "Kdo si sakra myslí, že je?" zavrčel jsem.
"Brácho, musíš se kurva uklidnit. On ví, že jí je jen šestnáct. Nebude s ní šukat."
"Sedmnáct." Zamumlal jsem, ale zřejmě to nikdo neslyšel, protože Glenn mezitím odběhl k dodávce. Šel jsem za ním a pozdravil jsem se s Brandonem a Brycem, než jsme začali dávat naše věci dovnitř. Nebyl jsem si úplně jistý o emoci, která procházela mými žilami, ale byl jsem si zatraceně jistý, že do konce dnešního večera na to přijdu.
Odstrčil jsem bubny přes okraj bočních dveří, když jsem zahlédl velmi spoře oděnou Taryn, jak šla ve směru sladké, nevinné KJ. Chystal jsem se všechno nechat jít a jít zasáhnout, ale vypadalo to, jako by Ryan bral jeho hlídání až do extrémů. Sledoval jsem jak mu Taryn něco šeptá do ucha, a pak zavrtěl hlavou. Rychle ustoupila a zamířila k baru. To rozhodně není situace, kterou jsem se dnes večer chtěl zabývat.
Když jsem se dostal na jeviště, Brandon už mi předával své bubny. Tolik k projevení důvěry tvému příteli a kamarádovi z kapely, co? Rychle jsem tam dal zbytek jeho zařízení a pak se podíval na Kaylu. Podívala se ze svého mobilu a dala mi tázavý pohled.
"Hej, krásko, co děláš?" sedl jsem si vedle ní na židli a položil jí ruku na vystavené stehno.
"Nic moc, kovboji. Neměl bys pomáhat klukům?" ukázala směrem ke zbytku kapely.
"Ne, já jsem zpěvák." Mrkl jsem na ni a mohl jsem vidět ruměnec rozlévat se jí po tvářích.
"Vidím." Její hlas poslal můj krevní tlak nahoru, a věděl jsem že bych měl odejít, jinak bych mohl udělat něco nevhodného pro veřejnost.
Umístil jsem malou pusu na její hlavu a pak jsem šel směrem k pódiu. Potřeboval jsem se zahřát a měl jsem zoufalou potřebu dát si studenou sprchu. Cítil jsem její oči na mě, když jsem zahnul za roh a vypustil jsem slyšitelný povzdech, když jsem skoro narazil do Glenna.
"Promiň brácho."
"To je v pohodě. Na čem jsi pracoval?" začal se smát a nemohl jsem si pomoct, ale našel jsem tam tu ironii. Vždycky jsem holky využíval, a teď jsem byl holkou chycen, která mi ale v současné době pomáhá.
"Legrační." Ušklíbl jsem se.
****
O hodinu a půl později a nějaký čas navíc s KJ, jsme se zorientovali a byli jsme připraveni jít. Dav začal vyřvávat, a bylo to rozhodně větší než jsme předpokládali. Což je dobré vědět, protože Bryce dostal svou práci. Naklonil jsem se a políbil Kaylu přímo na rty, takže byla zadýchaná. Usmáli jsme se na sebe a zamířili na stranu jeviště.
K mému překvapení to byl Ryan kdo nás uváděl, i přesto že jsem se stále připravoval. Pokaždé když jsem přišel do tohoto stádia, všechno přestalo existovat a byl jsem to jen já. Byl to můj malý únik ve světe plném nejistoty. Žil jsem pro tyto sračky, oh a baseball. Baseball byla jen další věc, která mě dělala výkonnějším. Tak to bylo, dokud jsem nepotkal Kaylu.
Stál jsem za mikrofonem, čekal jsem až nás Ryan uvede, a závěsy spadly k pódiu. Zavrtěl jsem hlavou, vymazal jsem všechny mé myšlenky z hlavy. Najednou jsem si vzpomněl, že je tam Kayla, a byl jsem nervózní více než předtím.
"Díky, že jste dnes večer přišli, lidi. Máme úžasnou kapelu pro vaše potěšení. Přivítejte Restless Youth!"
Uchopil jsem mikrofon mezi rukama, protože byl na stojanu a zavřel oči, když Bryce začal hrát na basu. Naše první píseň byla rychlá, i když začala pomalu a vždy jsem měl zavřené oči. Tak to bylo, dokud jsem si nevzpomněl, kdo mě sleduje. Hledal jsem její hlavu a chytil jsem ji, jak si mě prohlíží, a usmál jsem se.

Prvních pár písní vyšlo jemně a hladce, a mohl jsem říct, že podle výrazu v její tváři, byla překvapená. Jak jsem ze sebe dostal prvních pár slov, viděl jsem, jak prakticky roztává na podlaze a to mě tlačilo, více než kdy předtím. Tento koncert byl pro ni.
 

29 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Maribel Maribel | 13. července 2014 v 19:33 | Reagovat

Díky za překlad :-)

2 Helena Helena | 13. července 2014 v 19:44 | Reagovat

Supr, diky za dalsi kapitolu :-)

3 Mi Mi | 13. července 2014 v 22:24 | Reagovat

Konečně :-)
Moc děkuju za překlad :-) :-)

4 Mirka Mirka | 13. července 2014 v 23:35 | Reagovat

Děkuji moc za překlad!!

5 Renca Renca | 14. července 2014 v 7:44 | Reagovat

Děkuji za překlad.

6 Evudar Evudar | 14. července 2014 v 8:07 | Reagovat

Skvělé, díky moc za další kapitolu. :-)

7 Lucienna Lucienna | 14. července 2014 v 10:24 | Reagovat

Diky mockrat za dalsi kapitolku! :-)

8 zia zia | 15. července 2014 v 22:31 | Reagovat

Skvele, dakujem za kapitolu:-)

9 MARIE MARIE | 24. července 2014 v 14:01 | Reagovat

ahoj super překlad moc dík chtěla jsem se zeptat kolik to má kapitol díky

10 Pavla Pavla | 27. července 2014 v 18:10 | Reagovat

Moc děkuji za překlad! Cením si toho... :-)

11 Mi Mi | E-mail | 16. srpna 2014 v 17:20 | Reagovat

Budete překládat i tu poslední kapitolu ? :)

12 Eli Eli | 21. září 2014 v 23:05 | Reagovat

Krásná kniha a super překlad :-)  Prosím prosím o překlad poslední kapitoly :-)  :-(  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama