ETLY - 27. kapitola

17. července 2014 v 13:58 | Iva |  Megan Smith - Easy to Love You
Kapitola 27
Úplně
MacKenzie


Je to 14 dní od chvíle, kdy jsem vyhodila Huntera z koupelny, ve které jsem byla a 14 dní od chvíle, kdy jsem do té místnosti vstoupila. 14 dní ode dne, kdy jsem se cítila jako celá osoba a 14 dní od chvíle, kdy bylo mé srdce rozdrceno kvůli tajemstvím.
Nedostala jsem od něj nic, kromě malých popsaných mušlí, které nějak vždycky nechal u dveří mé ložnice každé ráno, když jsem se vzbudila. Strašně mi chyběl, ale byla jsem pořád příliš zahořklá a zraněná, abych s ním mluvila.
Každý den po obědě se máma s Hunterem setkávali dole a dávala mu Rydera; vždycky ho přinesl domů v osm večer. Vadilo mi, že s ním trávil tolik času a Ryder mi chyběl, ale věděla jsem, že je to pro něj důležité. Slyšela jsem Huntera říkat mé mámě jednou odpoledne, že se poslední týden chystá vrátit do práce.
Vyšla jsem ze sprchy, když Hailey přišla do mého pokoje. Stála jsem tam v ručníku: "Hails? Naučíš se někdy klepat?"
Pokrčila rameny: "Viděla jsem tě v horších chvílích, Kenz, tak záleží na tom?"
Měla pravdu; přistihla mě, když jsem měla s Hunterem sex a to nepočítaně. Srdce se mi stáhlo, když jsem na něj pomyslela. "Asi ne tak docela. Mimochodem, jak to jde ve škole?" těšila jsem se, až obě nastoupíme příští semestr.
Začala jsem s Hailey mluvit po třech dnech, kdy jsem s nikým nemluvila. Slíbila jsem, že začnu mluvit, jen když nikdo nevzpomene Huntera. Pokaždé, když někdo řekl jeho jméno, začala jsem brečet a to nebylo v pořádku. Nějak jsem se dala dohromady, abych se dokázala postarat o Rydera a neviděl mě v takovém stavu.
"Jde to. Podívej, než na to zapomenu, proč jsem tady přišla, potřebuju, abys mi slíbila, že budeš mít ohledně něčeho otevřenou mysl."
Jde to dobře.
"Nejsem připravená s ním mluvit, Hails." Jo, strašně moc mi chyběl, ale prostě ještě nejsem připravená.
"Já vím. Nemá to s ním nic společného, no tak trochu."
Rychle se na mě podívá, když si češu vlasy u zrcadla. Čekám. "Potřebujeme holčičí víkend. Jay si myslí, že ji nenávidíš a Chloe šílí z Alexe, který utíká a musí ho neustále hlídat."
Nikdy bych Jaylinn nemohla nenávidět, ale ani tak jsem na ni nebyla moc milá, ale mohla se mnou mluvit. "A jak to nemá nic společného s Hunterem?"
Počkat, počkat… "Myslely jsme, že bychom si vzaly jejich rodinný dům v Tennesse. Jay říká, že si ho nikdo nepronajal až do ledna."
Někdy v lednu měly být moje líbánky. Chvěla jsem se a bylo mi špatně. Dostanu se z toho? Budeme schopní se z toho dostat a být silný pár? Možná ano, ale teď si tím nejsem jistá.
"Nevím, jestli je to tak dobrý nápad." Nemyslím si, že zvládnu být v domě, kde je tolik vzpomínek a kde jsem ztratila svoje panenství s mužem, kterého bych si měla vzít.
"Je to skvělý nápad. Sbal si věci a tento víkend odjíždíme." Řekla Hailey, když šla ke dveřím.
"A co Hunter? Vezmu si Rydera sebou, což znamená, že ho Hunter neuvidí několik dní." Couvala jsem, abych se z toho dostala.
Dá si ruce v bok: "Nesnaž se z toho dostat. Jedeš. Hunter se o to už postaral."
Samozřejmě, že ano.
Musím přemýšlet, jak se z toho dostat. Necítím se na holčičí víkend. Chci zůstat ve svém pokoji a v tomto domě, kde jsem už 14 dní.
Hailey
Zavřela jsem dveře, než se MacKenzie mohla pokusit přijít s dalším důvodem, aby nejela.
Mason se opírá o zeď, ruce má v kapsách a nohy zkřížené v kotnících. Zatraceně, je sexy. Tmavé vlasy má rozcuchané, když jsem mu v nich projížděla prsty a paže a hrudník se mu zatínají pokaždé, když se pohne.
Koušu se do spodního rtu, když mě spatří, jak ho pozoruju a ušklíbne se. "Osle."
Zasměje se.
Nacpu se do jeho pokoje a padnu na jeho postel. Slyšela jsem Masona jít za sebou, ale nic neřekl a ani nešel ke mně. Opřela jsem se o lokty; v jeho pohledu bylo něco nejistého: "Co se děje?"
Chvíli tam stál a díval se na mě: "Myslíš si, že je to správné?"
S Masonem jsme o tom dnes už mluvili. Hunter i MacKenzie jsou jeden bez druhého zoufalí. Nic nevyřeší, když si spolu nepromluví. Hunterův malý trik s mušlemi nefunguje a nejsem si jistá, jestli si všimla, že je na nich napsáno: Omlouvám se znova a znova. Mason si pořád vyčítá, že jim stál v cestě, aby se dali dohromady, ale jen se ji snažil chránit před tím vším nepořádkem, do kterého se i tak dostala. Chtěl vidět, jak se usmívá a je jeho malou sestrou, kterou bývala.
"Možná. Možná ne." Nevěděla jsem, jestli to bude fungovat.
Jaylinn, Chloe, MacKenzie a já jedeme do domu ve čtvrtek po mé poslední hodině; říkáme tomu holčičí víkend, i když si MacKenzie vezme Rydera. Zvládla jsem to a neřekla jí, že ho nechám s Hunterem nebo její mámou. Všichni byli zapletení do našeho víkendu, kromě Huntera a MacKenzie.
Mason
Do našeho plánu jsem zapřáhl Coopera a Jacksona, abych přiměl MacKenzie a Huntera spolu mluvit. Cooper s tím souhlasil, ale Jackson se až tak moc nebránil.
"Nemyslíš si, že se jim až moc pleteš do života?" zeptal se Jackson a ošklivě se na mě díval.
Přecházel jsem po rodinném pokoji: "Ano, vím to, ale snažím se to napravit. Podívej, musí si o tom promluvit, a když se Kenzie skrývá ve svém pokoji v tomto domě a to každý den, nic se nevyřeší. Všichni jsme před ní něco tajili a ona to zvládá skvěle."
Jackson zvedne obočí. Cooper se zasměje.
"Dobře, možná s námi nemluvila několik týdnů, ale odpustila nám. Jsme rodina, bojujeme, hádáme se, ale nakonec se milujeme." Zatraceně, zním jako sračka.
"Má pravdu, Jacksone, víš, že má. Musíme to alespoň zkusit. Pokud bude příliš naštvaná, nebo se pokusí odejít, pak si sbalíme krámy a vezmeme si hotelový pokoj." Řekl Cooper.
Jackson zavrtěl hlavou. "Dobře, ale pokud půjde tento týden do pekla, budu z toho vinit vás."
Samozřejmě, že bude, bral jsem si vinu za všechno a za většinu věcí, které jsem způsobil, takže cokoli.
"Dohodnuto. Promluvím s Hunterem a vyřeším, kdy odjíždíme." Díky bohu jsme o tom přestali mluvit, protože o několik minut později přišla MacKenzie dolů s Ryderem.
Podíval jsem se na Jasksona a Coopera; oba měli v ruce ovladače od Xboxu a chovali se, jako by čekali na spuštění hry, když jsem tam stála jako blbec.
"Ahoj, kluci." Řekla MacKenzie, když vešla do pokoje.
Cooper a Jackson zamumlali ahoj, když jsem se na ni jen díval a čekal, že se bude zlobit, protože nás přistihla, že ji chceme přepadnout ze zálohy.
"Mase, je vše v pořádku?" zeptala se.
"Jo, vše je v pohodě." Možná to neslyšela.
"Můžeš ho podržet, když mu budu připravovat láhev?" podala mi Rydera, než jsem měl šanci odpovědět.
Vzal jsem si ho, nedlouho na to vyšla z místnosti a on mi pozvracel moje nové tričko Hurley.
"Co to, sakra?" řval jsem na vystrašeného Rydera.
Cooper a Jackson vybuchli smíchy; MacKenzie přiběhla za námi.
Pak, samozřejmě, se taky začala smát.
"Ach, uvolni se; jsou to jen zvratky. Určitě ses někdy dřív pozvracel."
Co když ano? Ale určitě to takto nesmrdělo.
Podal jsem jí Rydera: "Nikdy nebudu mít děti!"
Hailey se v tu chvíli rozhodla přijít: "Jsi si tím tak jistý?"
Jen do mě!
Hunter
Být v práci je na prd, ale alespoň se můžu od všeho rozptýlit i když jen na chvíli. Znova jsem každé ráno začal běhat, protože jsem si potřeboval vyčistit hlavu. Dům CCiny mámy je něco přes dvě míle od našeho domu, tak můžu každé ráno vstát před východem slunce, hodit na sebe oblečení, vzít mušle z CCiny sbírky a začít běhat.
Rána byla mrazivá a bolelo mě dýchat tak chladný vzduch, ale bylo to v tu samou chvíli osvěžující, ale nikdy to netrvalo dlouho, než jsem se začal potit. Elle byla už vzhůru a byla v kuchyni, když jsem přišel. Nakoukla za roh, uviděla mě a kývla. To byl jasný signál. Šel jsem nahoru a napsal dopis na mušli; položil jsem ho před dveře a odešel; kdyby se CC vzbudila, Elle by začala kašlat a já bych rychle zavřel dveře a nechal mušli na verandě, abych ji dal ke dveřím později.
Dnešní ráno poté, co jsem si zaběhal, jsem se zastavil u mámy, než jsem šel do práce.
"Dobré ráno, mami," řekl jsem, když jsem si svlékl mikinu.
"Dělám vajíčka, dáš si?" zeptala se z kuchyně.
"Ne, díky, nemám hlad." Odpověděl jsem. Od chvíle, kdy to šlo vše z kopce, jsem moc nejedl.
"Huntere," řekla máma přísně: "Budeš jíst, hned pojď sem." Když něco máma říká, neptá se.
Vzal jsem si hrnek kávy a posadil se k baru. "Musím mluvit s Jasonem."
Hlasitě si povzdychla, nachystala vajíčka na talíře a pak se posadila vedle mě.
"Vím, že ano. Přeju si, aby to tak nebylo." Řekla smutně.
"Musím vědět, že po nás nepůjde a musím se taky ujistit, že se nemusím bát o Rydera a CC." Nechtěl jsem mluvit o tom debilovi, ale věděl jsem, že to pro mě znamená i posunutí se dál, které potřebuju.
"Chápu to." Položila vidličku a odstrčila se od stolu dřív, než dojedla.
"Mami, neboj se, vše bude v pořádku."
Zastavila se a podívala na mě: "Doufám v to, Huntere. Nenávidím toho muže za to, co vám dvěma udělal; nenávidím, co vše udělal nám." Když řekla nám všem, věděl jsem, že míní i CC.
Odešla z kuchyně; dojedl jsem snídani o samotě a pak jsem běžel zpátky domů.
Když jsem dorazil, začal mi zvonit telefon.
"Haló?"
"Čau, kámo. Máš na tento víkend plány?" zeptal se Mason.
"Ha, snažíš se být vtipný?" vždycky do mě ryje a věděl jsem, že je to jeho způsob, jak se ujistit, že jsem opravdu v pořádku.
"Ne, vůbec ne. Podívej, kluci chtějí společně odjet z Jersey. Myslíš, že by šlo, abychom jeli k vám do domu v Tennessee?"
"Vydrž. Zapnu si laptop a podívám se." Jdu do rodinného pokoje, kde mám laptop na stole. Zahýbu myší a probírám se jím.
"Načítá se to." Naskočí adresa. "Je volný do…" hlas se mi vytratí. Je volný až do chvíle, kdy jsme měli mít se CC líbánky.
"Dobře, je volný. Kdy v pátek skončíš v práci?" zeptal se Mason.
Byl jsem rád, že se neptal na to, co jsem chtěl říct. "V pátek končím ve tři."
"Ujisti se, že budeš mít sbalenou tašku a vyzvedneme tě." Slyšel jsem v pozadí nějaké šeptání a zjistil jsem, že Mason říkal Hailey, o co šlo.
"Vole, proč nejedeme ráno? Nedostaneme se tam dřív, než po půlnoci." Kdo by, sakra, chtěl jet na možná zasněžené silnici? "A co Ryder? Nevidím ho tak často."
"Ani tak ho neuvidíš. Hailey bere CC do domu na pláži na celý víkend."
Byl jsem rád, že odjede, ale trochu mě štvalo, že nebudu mít šanci vidět Rydera. "Dobře, tak budu připravený."
"Díky chlape, neboj se, budeme mít dost alkoholu."
Byl jsem si jistý, že ho budu potřebovat.

Poté, co si promluvím s Jasonem a zjistím, proč je opravdu tady, dostanu Rydera a svou holku zpátky. Když ji nemám u sebe, pomalu mě to zabíjí a už to moc dlouho nezvládnu. Netlačil jsem na CC, protože jsem věděl, že potřebuje čas. Jen doufám, že to vyřeší tak, aby mi poté odpustila.
 

24 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Evudar Evudar | 17. července 2014 v 16:09 | Reagovat

Skvělé, díky moc za další pokračování :-)

2 terysek terysek | 17. července 2014 v 16:35 | Reagovat

děkuju moc za překlad! :-)

3 Eva S. Eva S. | 17. července 2014 v 17:15 | Reagovat

Moc díky :-) Jsem moc zvědavá, jak tenhle víkend dopadne :-)

4 kaci kaci | 17. července 2014 v 18:14 | Reagovat

Díky moc,doufám,že to dopadne dobře. Kolik je ještě kapitol do konce? Díky.

5 I I | 17. července 2014 v 18:47 | Reagovat

[4]:Zbývají ještě 2 kapitoly a epilog :-)

6 petra petra | 17. července 2014 v 19:35 | Reagovat

A kdy asi tak počítás, ze knihu doprekladas?
Jsem taaaaak zvedavaaaa

7 I I | 17. července 2014 v 20:23 | Reagovat

[6]:To ti přesně neřeknu, protože k této knížce mám další tři, takže nevím. Snažím se ke každé přidat alespoň jednu kapitolu týdně, takže asi tak...a nerada bych slibovala nějaké přesnější datum...ale samozřejmě to nechci nějak zbytečně natahovat :-)

8 Helena Helena | 17. července 2014 v 22:28 | Reagovat

Moc díky za překlad. Chtěla jsem se zeptat, jestli je i pokračování a jestli budeš překládat (tedy pokud je další díl) :-)

9 I I | 17. července 2014 v 22:43 | Reagovat

[8]:Série má ještě další 3 knížky. Zatím vyšel třetí díl, který se určitě chystám překládat. Je o Masonovi a Hailey :-)

10 Renca Renca | 18. července 2014 v 7:44 | Reagovat

Mockrát děkuji za další kapitolu a už teď jsem děsně natěšená, když vím, že budeš překládat další díl. Super. Díky ti. :-)

11 Mirka Mirka | 18. července 2014 v 19:44 | Reagovat

Díky moc za překlad !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama