ETLY - 26. kapitola

12. července 2014 v 18:04 | Iva |  Megan Smith - Easy to Love You
Holky, takže jsem zpátky z dovolené, odpočatá a připravená dál pokračovat v překladech JI když jsou všechny kapitoly, které dnes posílám, hodně smutné…
Kapitola 26
Nevzdám to
MacKenzie


Byla jsem naštvaná. Byla jsem zraněná. Rozzuřená. Poté, co za sebou Hunter zavřel dveře, jsem viděla rudě. Zvedla jsem první věc, kterou jsem měla v dosahu, což byl držák na kartáčky a hodila ho na zrcadlo, které se rozbilo i s mým srdcem.
Proč? Proč mi to neřekl? Proč čekal?
Opřela jsem se o zeď, sjela dolů a stulila se do klubíčka. Pak mě Haileynašla a vešla za mnou. Snažila se se mnou mluvit, ale byla jsem hysterická a neslyšela jsem nic jiného, než vzlyky.
"Měl by mě milovat! Proč mi to neřekl?" bědovala jsem na Hailey.
"Kenz," posadila se vedle mě a hladila po vlasech. "Vím, že jsi teď zraněná, ale udělal to pro tebe."
Žaludek se mi zkroutil: "Ne, neudělal, měl mi to říct."
Přisunula se trochu blíž a položila mi hlavu na natažené nohy: "Já vím, řekla jsem mu to."
Brečela jsem a brečela a brečela. Slyšela jsem v jednu chvíli přijít i mámu. Snažila se se mnou mluvit, ale neslyšela jsem nic z toho, co řekla. Sotva jsem si všimla toho, že do koupelny přišel Mason, aby mě vzal do postele, kde jsem se zachumlala.
Musela jsem brečet až do chvíle, než jsem usnula, protože když se mi zdála noční můra, Hailey mě objala a uklidnila. Všimla jsem si, že venku bylo světlo. Chvěla jsem se s chladným potem na kůži. Vyskočila jsem z postele a běžela do pokoje mých rodičů, kde spal Ryder. Musela jsem se ujistit, že je v pořádku. Když jsem doběhla za mámou, ta seděla a chovala Rydera. Začala jsem znova brečet. Šla jsem k němu a ona mi ho podala, protože věděla, že ho potřebuju. Vrátila jsem se do pokoje a poté, co jsem ho uložila do postýlky, snažila jsem se znova lehnout a usnout, ale bylo to zbytečné. Pořád jsem byla zmatená z noční můry svého života, které se nemůžu zbavit.
Haileyležela vedle mě, když se otočila a zašeptala: "Jsi v pořádku?"
"Jo, byl to jen špatný sen." Řekla jsem chraplavě.
"Chceš o tom mluvit?" zeptala se tiše, aby nevzbudila Rydera.
"Ne tak docela." Naklonila jsem se dopředu a sledovala tiše spícího Rydera, když jsem začala znova brečet. Vypadal tak moc jako Hunter. Pořád měl stejné vlnité vlasy jako jeho táta a jeho krásný malý nos. Ani nezmiňuju jeho našpulenou pusu, kterou chci celou dobu líbat.
Hailey mě hladila po zádech, než jsem byla znova unavená a usnula.
Hailey
MacKenzie konečně usnula poté, co znova brečela. Tiše jsem vyklouzla z postele, abych přišla za Masonem a zeptala se, jestli mluvil s Hunterem. Otevřela jsem dveře a ty trochu zavrzaly. Nakoukla jsem zpátky na MacKenzie, která zavrtěla hlavou ze spánku.
Nadskočila jsem překvapením, když jsem spatřila Huntera sedícího u MacKenziiných dveří: "Zatraceně, Huntere, vyděsil jsi mě."
Žalostně se na mě usmál: "Jak se má?"
Cítila jsem z něj alkohol a cigarety: "Hrozně. Brečela, než usnula a od té chvíle nespala moc dobře."
"Kurva!" pevně se chytil za vlasy: "Posral jsem to, Hailey."
Sklouzla jsem vedle něj: "To jo, kámo."
Hlasitě vydechl: "Jak to můžu napravit? Nemůžu tady sedět a slyšet, jak brečí, když vím, že jsem to způsobil."
Hrála jsem si se šňůrkou z mých kraťasů: "Dej jí čas. Je vyděšená, zraněná a naštvaná. Viděl jsi, co se stalo, když zjistila, že je její táta u FBI. Byla naštvaná a zraněná." Utrhla jsem šňůrku: "Musí toho zvládnout hodně."
"Co Ryder? Musím ho vidět; nemůže ho přede mnou skrývat." Opřel si hlavu o zeď.
"Neudělala by ti to. Jo, je naštvaná, ale ne nenávistná." Otevřely se Masonovy dveře a Mason vyšel ven.
Hunter se snažil postavit a prakticky dopadl na mě. "Jak ses tady dostal?"
"Jel jsem."
"Sakra, Huntere! Jen protože je tvůj svět na sračky to neznamená, že budeš nezodpovědný!" řekla jsem nahlas.
"Nezáleží na tom, Hailey, moje holka mě nechce," řekl, když si lehl na koberec a položil si ruku na tvář.
Mason
"Co to, sakra děláš, chlape? No tak, vstávej." Pomohl jsem Hunterovi na nohy a dostrkal ho do koupelny. "Dej si sprchu." Nechal jsem dveře otevřené, abych se mohl vrátit do pokoje a vzal jsem tepláky a tričko.
Hunter vypadal, jako by mu bylo špatně; pustil jsem sprchu a strčil mu oblečení. To ho přimělo vrátit se do přítomnosti.
"Udělám ti kávu a pak přijď dolů, až budeš hotový." Řekl jsem mu.
Zavřel jsem dveře a opřel se o ně; Haileypřišla za mnou a objala mě. "Nechci, abys přede mnou cokoli tajil, Masone. Cokoli a je mi jedno, co to je, vždycky mi to řekni."
Pevně jsem si ji k sobě přitáhl: "Slibuju ti to Boo."
Poté, co jsem slyšel v koupelně pohyb, jsme šli s Hailey dolů, abychom udělali kávu. Máma a táta seděli dole v kuchyni.
"Dobré ráno," řekla máma.
Zabručel jsem. Na tomto ránu nebylo nic dobrého.
"Byl to nahoře Hunter?" zeptal se táta.
"Jo," řekla Hailey.
"Je na sračky." Odpověděl jsem.
"Dávej si pozor na pusu." Oznámil táta. Ani jsem si nevšiml, že jsem zaklel.
Po půl hodině přišel Hunter dolů. Všiml si mámy a táty, ale místo toho, aby šel do kuchyně, šel do auta.
Vyskočil jsem ze židle a šel za ním: "Kam jedeš?"
"Domů," Hunter si hodil oblečení na sedadlo a začínal nastupovat.
"Nemůžeš řídit. Dej mi chvilku. Řeknu Hailey, aby za mnou jela k vám domů." Couval jsem k domu, když Hunter nastartoval a rychle vycouval.
Sakra! To bylo zlé a je nebezpečný sobě i ostatním.
Hunter
Poté, co mě CC vykopla, jsem šel do nejbližšího baru, který jsem našel, protože jsem potřeboval vyplnit díru ve svém břiše. Věděl jsem, že to bylo špatné rozhodnutí v sekundě, kdy jsem tam přišel a posadil se.
Přišel ke mně barman a objednal jsem si. Položil přede mě mou objednávku a čekal jsem, kolik budu platit, ale kývl hlavou k blondýnce, která měla otočenou hlavu na druhou stranu.
Nejdříve jsem ji nepoznal, než se otočila a podívala se na mě. Lily. Zatraceně, ze všech chvil na ni narazím právě dnes. Nezažil jsem dnes dost strašných chvil?
Usmála se, seskočila ze židle a šla ke mně. Posadila se na jediné volné místo u baru, které bylo vedle mě.
Lily se změnila v městskou děvku po párty, kde prakticky roztáhla nohy Tomovi, Dickovi a Harrymu. Byl jsem jen v prváku na střední. Mason, Cooper a já jsme byli v baseballovém týmu, což znamenalo, že se ukážeme na párty. Tu noc jsme byli všichni opilí a hráli jsme pivní pong. Lily s námi všemi flirtovala a přesedala z jednoho klína na druhý celou noc. S Masonem a Cooperem jsme dělali kraviny s kluky z týmu, když se pustili do dvojčat a zeptali se, jestli někdy měli trojku. Oba dva neřekli, že neměli, ale nemuseli, když kolem prošla Lily, a vzala je za límečky a oba je políbila. Ostatní kluci zapískali a řvali; jen je to popohnalo. Pak je odváděla pryč od skupiny a Lily zavolala moje jméno a řekla: ´tak pojď´ . Všichni kluci začali ukazovat jejich směrem. Co bych měl dělat? Nejít? To se nestane. Tak jsem šel. A nemůžu říct, že jsem po té noci šťastný. Stál jsem v rohu pokoje, když Lily dovádělas kluky. Cooper a Mason mi něco říkali, tak jsem vycouval. Nebo je to alespoň to, co si oba myslí. Ti dva pak odpadli a nechali mě samotného s Lily. Jak ta holka mohla pořád fungovat, to bylo mimo mě. Zatraceně se snažila, ale nestalo se to. Řekl jsem jí, že je lepší a odešel.
Na tréninku se tím oba kluci chlubili všem ostatním v týmu a všichni jsme se stali legendami. Nikdy jsem to nepopřel a nikdy se nezeptali na to, co se stalo, tak jsem je nechal myslet si, co chtěli.
Takže, když vyskočila na židli v jejích krátkých šortkách a sotva ¾ tričku, řekla: "Ahoj, krasavče." Otřepal jsem se.
Věděl jsem, co plánovala, když se na mě dívala předtím přes bar. Měl jsem být její další oběť.
Zvedl jsem pivo jejím směrem. "Díky."
"Nemáš zač." přisunula se blíž. Převrátil jsem oči. "Co tě tady přivádí?"
"Jen se potřebuju napít," nechtěl jsem jí říkat můj životní příběh.
"Mám to brát tak, že to s Princeznou moc nejde?" zeptala se nevinně.
Lily neměla CC nikdy ráda. Žárlila na ni a nikdy na to neměla ani právo. CC byla úžasná v porovnání s touto hromadou odpadků vedle mě. "To není tvoje věc." Odpověděl jsem jí.
"Jime!" zakřičela na barmana. Hezké, znala barmana. To o ní hodně vypovídá. "4 panáky tequily."
"Nebudu pít tu sračku." Bránil jsem se. Tequilla a já, to moc k sobě nejde.
Barman mě sledoval: "Potřebuješ to, kámo." Sakra, skvělé! Přišel jsem tady, abych zapomněl na svoje problémy, a tito dva mi je hází do tváře.
"Cokoli." Možná je to to, co potřebuju. Jen potřebuju zapomenout na všechno alespoň na chvíli.
Jen před nás položil panáky, nalil do nich tequillu a řekl: "Na zdraví," pak odešel a čekal na dalšího zákazníka.
Neměl jsem tady chodit. Měl jsem odejít ve chvíli, kdy jsem tady vešel.
Lily si točila pramínek svých tmavých vlasů okolo prstu: "Ale no tak." Natáhla se pro svého panáka, zvedla ho a čekala, až udělám to samé.
Zavrtěl jsem hlavou, zvedl ho a přiťukl si s ní: "Na podělané vztahy."
Přiložil jsem si panáka k puse, žaludek už mi hořel, zaklonil jsem hlavu dozadu a vypil to. Praštil jsem se sklenicí o bar a šel na další. Viděl jsem Lily, jak si utřela pusu, když jsem praštil druhým panákem do baru.
"Zatraceně, je to tak zlé?"
Chtěl jsem, aby, sakra sklapla. Vzhlédla ve chvíli, kdy před ní přistál panák a pak sledovala mě. Odstrčila ho ke mně; nemusela mi to říkat dvakrát. Vypil jsem třetího a zapil ho pivem.
Začal jsem sledovat Obry, když hráli v televizi zápas a čekal jsem, až začne alkohol působit.
Lily seskočila ze židle a šla na taneční parket. Tančila s nějakými holkami, které jsem znal ze střední školy, když začal DJ hrát City Boy. Toto byla jedna z CCiných nejoblíbenějších písní, když se cítila na dně a potřebovala se sebrat. Barman se na mě podíval a já jsem zvedl dvě panákové sklenice a on za mnou přišel a doplnil je.
Po pěti panácích a dvou pivech jsem byl konečně opilý a tělo se mi uvolnilo po všech dnešních událostech a už mi to tak nevadilo, jak by mělo.
Pak začalo hrát Come And Get It. Cítil jsem, jak mě někdo šťouchl do ramene. Podíval jsem se na kluka vedle mě, který zvedl bradu k tanečnímu parketu. Otočil jsem se,Lily na mě ukazovala a prstem naznačovala, abych šel za ní.
"Zatraceně, vole. Radši bys tam měl jít." Kluk vedle mě prakticky hekal.
"Je celá tvoje," řekl jsem mu. Vstal jsem, šel na toalety a pak, sakra, odtud vypadnu.
Když jsem vyšel z toalet, byl jsem zatlačený stranou. Trvalo mi chvíli přes mlhu poznat, kdo to je. Lily stála přede mnou a tlačila se na mě.
Kousala se do rtu; zatraceně, musím odtud vypadnout. Chtěl jsem ji odstrčit, když se naklonila blíž. Otočil jsem hlavu ve chvíli, když mě políbila na tvář.
Odstrčil jsem ji: "Co to, sakra, děláš?"
Šokovaně se na mě podívala. Prošel jsem kolem ní, nastoupil do auta a odjel.
Věděl jsem, že bych neměl řídit. Přijel jsem na nejbližší místo, které jsem znal, což bylo to, kde zůstala moje holka. Ta samá, pro kterou jsem spodina.
Věděl jsem, kde je náhradní klíč, který jsem několikrát použil, abych dotáhl opilého Masona a Coopera domů. Vyšel jsem schody a pak jsem uviděl CC běžet kolem schodů k pokoji jejích rodičů. Neviděla mě a to jsem taky nechtěl. O několik minut později prošla kolem s Ryderem v náručí a mířila do své ložnice. Dveře cvakly a já jsem vyšel zbytek schodů.

Posadil jsem se a slyšel ji brečet, než se pláč ztišil, když asi usnula. Utřel jsem si oči, a když jsem to udělal, objevil jsem slzy, o kterých jsem ani netušil, že tam jsou.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 terysek terysek | 12. července 2014 v 19:07 | Reagovat

děkuju moc za překlad!!

2 kaci kaci | 12. července 2014 v 22:09 | Reagovat

Díky za pokracovani. Hunter ji opravdu miluje a mě to rve srdce.

3 Mirka Mirka | 13. července 2014 v 1:10 | Reagovat

Děkuji moc za překlad!!!

4 Evudar Evudar | 13. července 2014 v 6:32 | Reagovat

Díky moc za další kapitolu. :-(  :-)

5 Helena Helena | 13. července 2014 v 19:46 | Reagovat

Diky zadalsi kapitolu :-)

6 Renca Renca | 14. července 2014 v 7:43 | Reagovat

Děkuji za překlad.

7 Jana Jana | 14. července 2014 v 13:10 | Reagovat

ahoj, mohu se zeptat, kolik nas ještě ceka kapitol?
Diky!

8 Jana Jana | 14. července 2014 v 13:17 | Reagovat

Uz jsem to nasla, pardon. Jen uz se tesim na další a další ....

9 zia zia | 15. července 2014 v 22:24 | Reagovat

Dakujem za pokracovanie:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama